Connect with us

Sport

KSW 58 to legendy i przyszłe gwiazdy

Published

on

KSW 58 nabiera kształtów

Karta na KSW 58 zapełnia się wydarzeniem już po kilku tygodniach. Pierwsza impreza KSW w 2021 roku odbędzie się w sobotę 30 stycznia 2021 roku. Główne wydarzenie obejmuje dwie przyszłe Hall of Fame w Martin Zawada i złoty medalista olimpijski Szymon Kolecki. Również mistrz wagi piórkowej Salahdine Parnasse będzie bronił tytułu przed Danielem Torresem. Dzięki kilku już zapowiedzianym walkom na mapie, ten najnowszy dodatek będzie walczył o bitwę nocy. Nadchodzą dwie jasne gwiazdy Daniel Bazant i Robert Ruchala uderzy o 68 kg. Za pośrednictwem MyMMA.PL Z siedzibą w Polsce, walka trwa i tylko czeka na oficjalne ogłoszenie.

Młoda gwiazda Daniel Bazant

Po półfinałowym zwycięstwie w chorwackiej organizacji MMA FCN 3 w październiku 2020 roku, chorwacki napastnik Danijel Bazant (5: 1) wskoczył do KSW po odwołaniu finału turnieju FCN. Bazant zdobył imponujący nokaut z kopnięcia głową w drugiej rundzie. Znany ze swojego niebezpiecznego ciosu, wszystkie pięć jego zwycięstw zostało znokautowanych, a dwa były złośliwymi guzikami na głowę. Od momentu przejścia na zawodowstwo w kwietniu 2018 roku Bazant walczył w całej Europie i zadebiutuje przeciwko Polakowi w Polsce. Bazant jest niebezpiecznym napastnikiem i będzie starał się kontynuować walkę, w przeciwieństwie do Ruchali, która wolałaby raczej doprowadzić walkę na matę.

Niepokonany młody Polak Robert Ruchala

22-letni polski specjalista od podłóg Robert Ruchala (4: 0) pod wrażeniem porażki w swoim debiucie w KSW w listopadzie 2020 roku Michael Domin z jednosekundową przewagą w pierwszej rundzie przez ramię na KSW 56. Po udanym kickboxingu Ruchala przeszedł na kickboxing w 2014 roku, a do MMA w listopadzie 2019. Ruchala trenowała z Grappling Kraków w Krakowie pod okiem Łukasz Chlewickiktóry już zaczął się od KSW 3. Nawet z mocnym KSW na swoim koncie Ruchala szybko awansuje do wagi piórkowej po imponującej wygranej z dobrze znaną perspektywą.

READ  Tragiczna śmierć byłego kolarza Sebastiana Skiby

KSW 58 odbędzie się w sobotę 30 stycznia 2021 roku w polskim studio KSW. Wydarzenie można oglądać na całym świecie w aplikacji KSW lub na stronie KSWTV. To pierwsze wydarzenie KSW w 2021 roku i miejmy nadzieję, że KSW wróci do napiętego harmonogramu.

***.

Bądź na bieżąco tutaj MMA Sucka Więcej transmisji na żywo, a także filmów z najlepszymi zawodnikami, komentatorami, trenerami, promotorami i innymi nazwiskami MMA i sztuk walki. Mamy również świetne oferty na najnowsze produkty i towary MMA. Możesz także zapisać się do naszego kanał Youtube aby otrzymywać regularne aktualizacje i najnowsze wiadomości bitewne. Możesz również odwiedzić naszą siostrzaną witrynę pod adresem TheFightBuzz.com po najnowsze informacje o MMA i innych sztukach walki.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *