Connect with us

Zabawa

Księżna Kate spotka Meghan Markle? „Wie, że musi pomóc”

Published

on

Niedługo potem Meghan Markle i & nbspKsiążę Harry Stali się rodzicami malucha Archiegopostanowili zrezygnować z książęcych obowiązków i przenieść się poza Wielką Brytanię. Chociaż Sussexers mieszkający w Angeles starają się chronić swoją prywatność, czasami udzielają wywiadów.

Jeden z ostatnich odbił się ogromnym echem. 39-latek przyznał to Poroniła. Na stronach New York Times Szczegółowo opisała bolesną historię. Rodzinna tragedia miała się wydarzyć w lipcu za Amerykanów Zmieniła pieluchę Archiego.

Jak się okazuje, utrata nienarodzonego dziecka To nie tylko zbliżyło Meghan i Harry’ego do siebie. Wyznanie aktorki miało rzekomo oznaczać odebranie telefonu samodzielnie Księżna Kate. Jak donosi członek rodziny królewskiej, historia szwagierki Middletona tak ją poruszyła, że ​​pomimo wcześniejszych różnic zdań Postanowiła zwrócić się do niej.

Czuła, że ​​czas nawiązać kontakt – mówi informator Nowy pomysł i kontynuuje:

bDpfNTyB

Kate dużo pracuje z matkami i ojcami, którzy doświadczyli tragedii. Teraz jej szwagierka bardzo cierpi. Wie, że musi pomóc.

Jest bardzo prawdopodobne, że przyznanie się Markle znacząco poprawi relacje między małżeństwami będącymi w konflikcie.

Może to być historyczne spotkanie małżonków, które godzi sprzeczne małżeństwa. Kate i William zdają sobie sprawę, że rodzina jest najważniejsza – & nbprzeczytaj w & nb artykule australijskiego magazynu.

Trzymajcie kciuki za ostateczne pojednanie arystokratów?

bDpfNTyC
bDpfNTyD
bDpfNTyW

READ  Porzucone, zaniedbane psy znalezione na Parkway w Ocean Township, NJ
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.