Connect with us

Zabawa

Księżna Diana je i wymiotuje w toalecie serialu Netflix

Published

on

numer seryjny Koronaopowiedzieć o losie Królowa Elżbieta druga a ludzie wokół nich zyskali szeroką publiczność. Netflix wyemitował już trzy sezony i obecnie przygotowuje się do czwartej premiery.

Prawdopodobnie przewyższy obecne wyniki odbiorców, o których już wiadomo, że się w nich pojawiają Akcja młodej księżnej Diana, w co zagra Emma Corrin. Przez kolejne dwa sezony rolę Księżnej będzie grała australijska aktorka o polskich korzeniach. Elizabeth Dębicki.

Meghan i Harry oddali hołd księżnej Dianie

Brytyjska rodzina królewska obawia się, jak zostaną przedstawione w serialu Tragiczna historia Diany. Archiwalne wywiady z księżną ujawniły między innymi to Odkąd wyszła za Karola, zdradzała go z Kamilą Parker Bowlesco ich doprowadziło na depresję i bulimię.

W nowych odcinkach Korona zobaczymy jak Diana zjadła się tylko po to, by zwymiotować w łazience. Pracownik produkcji zdradza, że ​​twórcy pracowali z organizacją zajmującą się zaburzeniami odżywiania wiernie odzwierciedlają stanw którym znajdowała się „królowa ludzkich serc”.

Tymczasem Harry i Meghan niedawno podpisał kontrakt z Netflixem na produkcję programów i filmów. Według nieoficjalnych informacji Zamówienie jest warte 150 milionów (!) Dolarów. Sussexowie chcą od czasu do czasu pojawiać się w swoich filmach dokumentalnych.

bCWMjHxV

William i inni wysoko postawieni królowie czują się niesamowicie niewygodnie w tej sytuacji i są źli, że Harry współpracuje teraz z firmą, która będzie nadawać taki materiał. To kolejny centralny punkt relacji między braćmi, a poza ich matką jest niewiele „wrażliwych” osób – – informator ujawnia Słońce.

Widzowie koronni spodziewali się, że pisarze nie pominą tak ważnego spisku, ale rodzina królewska z pewnością się tego nie spodziewała Jeden z jej członków odniesie korzyści z posiadania źródła nadającego tego typu treści – dodaje rozmówcę do tabloidu.

bCWMjHxW
bCWMjHxX
bCWMjHyq

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *