Connect with us

Świat

Książę William trollował, ponieważ powiedział, że wywiad z Dianą doprowadził do rozwodu

Published

on

Prince William został trollowany oskarżyć BBC za rozwód księżnej Diany i księcia Karola, nie uznając, że jego ojciec romans całoroczny z Camillą Parker Bowles.

William, 38 lat, powiedział dziennikarzom we wtorek, że specjalny program British Panorama z 1995 roku, który ujawnił dochodzenie Diana dała się nabrać na udziałnigdy więcej nie powinny być nadawane.

„Wywiad był ważnym czynnikiem przyczyniającym się do pogarszających się relacji moich rodziców i od tego czasu zranił niezliczone rzesze innych” – powiedział książę Cambridge w jednym Wiadomość wideo opublikowana na jego stronie na Twitterze.

Jednak krytycy szybko zabrali się do Twittera w czwartek, aby wskazać, że małżeństwo Diany z 72-letnim Charlesem było skazane od samego początku z powodu jego związku z Bowlesem, którego poślubił po rozwodzie z księżną Walii.

– Nie, Williamie, wywiad z Panoramą nie zrujnował małżeństwa twoich rodziców. Twój ojciec wyruchał Camillę – powiedziała jedna osoba tweetował.

„Ktoś musi usiąść z Williamem i powiedzieć mu, żeby przestał. Nikt nie skrzywdził Diany bardziej niż ona. Jej rodzice, jej mąż, jej teściowie. Była uprzywilejowana i wykorzystywana. ” dodał kolejny.

„Książę William nadal rozczarowuje. Wrzucił zmarłą matkę pod autobus. Nazywanie ich paranoikami itp. Wszystko w bezpieczeństwie [sic] rodzina królewska ”, trzecia Napisał internauta. „Jestem prawie pewien, że jego ojciec, król Camilla, rozdzielił ich na długo przed tym wywiadem”.

Księżna Diana i książę Karol ze wstawką od księcia Williama
Książę William został oskarżony o pociągnięcie BBC do odpowiedzialności za rozwód księżnej Diany i księcia Karola.
Shutterstock; Shutterstock

Inny królewski obserwator zwrócił uwagę, że Diana mówiła o związku Charlesa z Camillą „lata przed tym wywiadem”. pisać– Nie waż się osłabiać ich bólu dla swoich gliniarzy – t.

Inni zgodzili się, sugerując, że Charles będzie pierwszym, który kołysze łodzią.

„Diana przeprowadziła wywiad z [Martin] Bashir po tym, jak książę Karol przyznał w telewizji, że zdradzał innych [sic] z Camillą. I że jego małżeństwo z Dianą zostało nieodwołalnie zerwane. Przestań podpalać tę kobietę! „Kolejny fan tweetował.

READ  Boris Johnson: „Ameryka bez zastrzeżeń powróciła jako lider wolnego świata”.
Prince Charles i Camilla Parker Bowles w 1975 roku.
Prince Charles i Camilla Parker Bowles w 1975 roku.
David Cole / Shutterstock

Po ogłoszeniu wyników śledztwa w czwartek książę Harry wydał również oświadczenie, w którym po części brzmiało: „Nasza matka była niesamowitą kobietą, która poświęciła swoje życie służbie. Była odporna, odważna i bez wątpienia uczciwa. Efekt tętniący kulturą wyzysku i nieetycznych praktyk ostatecznie kosztował ją życie. “

Diana przerwała milczenie z powodu romansu Charlesa z Bowlesem, obecnie 73-latka, w wywiadzie z 1995 roku i powiedziała: „Było nas troje w tym małżeństwie, więc było trochę tłoczno”.

W tym czasie Diana i Charles zostali rozdzieleni, ale królowa Elżbieta II nalegała, aby rozwiedli się na stałe po tym, jak usiądą. Księżniczka Ludu straciła wówczas tytuł Królewskiej Wysokości i związane z tym bezpieczeństwo.

Dwa lata później, w 1997 roku, Diana zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu podczas wakacji ze swoim chłopakiem Dodim Fayedem. William i Harry mieli wówczas odpowiednio 15 i 12 lat.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *