Connect with us

Zabawa

„Królowa życia” jest pełna dumy. Dagmara Kaźmierska chwaliła sukces swojego syna

Published

on

Dagmara Kaźmierska wszedł do polskiego show-biznesu. Od 2016 roku można go zobaczyć w programie „Królowe życia” i nieustannie zaskakuje widzów. Dwa lata później celebrytka dostała swój własny program „Made in Morocco”, w którym próbowała rozpocząć „biznes życia”.

Polecamy: Dagmara z „The Queens of Life” była w więzieniu. „Uciekaj przez wszystkie noce”

W programach z udziałem Dagmary Kaźmierskiej jest wielu bliskich: jej syn Conan, przyjaciele Edzi i Jacka. Twój jedyny syn jest zdecydowanie oczkiem w głowie. Niedawno „Królowa Życia” chwaliła się swoim sukcesem.

„Queens of Life”. Dagmara chwaliła studia syna

Dagmara Kaźmierska przebywa teraz z rodziną w Turcji. Wyjechała tam na wakacje. Tam dotarły dobre wieści do jej syna Conana. Dostał się do upragnionego tematu. Celebrytka opublikowała zdjęcie ze swoim synem, informując, że Conan zaczyna zajmować się medycyną.

Były też komentarze pod publikacją, a fani celebryty pogratulowali synowi.

„Królowa życia” nie ogłosiła, na którym uniwersytecie będzie studiował jej syn. Niemniej jednak rozpoczęcie tych studiów jest wielkim sukcesem! Dołączamy do gratulacji internautów.

Zobacz też:

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, ponownie odwiedź naszą stronę internetową!

READ  Podsumowanie wiadomości o rozrywce: piosenkarze Louis Tomlinson i Yungblud odwołują występy w Rosji pośród kryzysu na Ukrainie; Gwiazda Hollywood Sean Penn dołącza do eksodusu Ukrainy do Polski pieszo i nie tylko
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *