Connect with us

Nauka

Dyrektor generalny szpitala w Kentucky błaga ludzi o noszenie masek, gdy szpital zapełnia się pacjentami Covid-19

Published

on

„Nasz szpital jest na wyczerpaniu. Pracujemy nad otwarciem trzeciego oddziału pielęgniarskiego, aby opiekować się pacjentami z COVID” napisała Kristie Whitlatch, prezes i dyrektor generalny King’s Daughters Medical Center w Ashland w stanie Kentucky. „Wiele oddziałów pielęgniarskich poświęconych jednemu wirusowi jest bezprecedensowe w naszej 120-letniej historii”.

W swoim liście, opublikowanym w piątek na Facebooku, Whitlatch podkreśla „poczucie pilności”, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Namawia mieszkańców do noszenia masek, zachowania dystansu społecznego, pozostania w domu, unikania zgromadzeń i mycia rąk.

„Teraz proszę, abyście mi zaufali, ponieważ proszę o współpracę, ponieważ COVID intensywnie rośnie w naszych społecznościach” – napisała. „Nie możemy już powiedzieć, że ma to głównie wpływ na osoby z podstawowymi chorobami lub mieszkańców domów opieki. Atakuje niemowlęta, dzieci oraz zdrowych, aktywnych mężczyzn i kobiety, którzy nie mają pojęcia, w jaki sposób zostali narażeni. pełne wyzdrowienie zajmuje wiele miesięcy, a niektórym, którzy jeszcze w pełni nie wyzdrowiały i mogą odczuwać skutki do końca życia ”.

King’s Daughters obsługuje zarówno wschodnie Kentucky, jak i południowe Ohio. Whitlatch przedstawił zarys zniszczeń, jakie niszczy Covid-19 lokalnie: „Nie w jakimś dużym mieście, ale w naszych rodzinnych miastach” – napisała.

Szpital odnotował łącznie 22 zgony związane z Covid i ponad 120 nowych pozytywnych przypadków w ciągu ostatniego tygodnia, powiedziała. W tym tempie szpital spodziewa się bezprecedensowych 633 nowych przypadków tylko we wrześniu, a szpital już się zamyka z 75% pojemnością.

„Jeśli nosisz maskę i postępujesz zgodnie z innymi wskazówkami, również jesteś naszymi bohaterami. Postępując zgodnie z prostymi wskazówkami powyżej, możesz pomóc powstrzymać falę” – napisała na zakończenie listu.

Zarzut Whitlatcha występuje jako sprawy Covid-19 gwałtowny wzrost na obszarach wiejskich.
Gubernator Ohio Mike DeWine powiedział w zeszłym miesiącu, że chociaż nastąpił spadek przypadków koronawirusa na obszarach miejskich, obszary wiejskie państwa odnotowały wzrost.
READ  Światowi giganci technologiczni na tle wielkości gospodarek
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *