Connect with us

Zabawa

Królowa Elżbieta jest jedną z pierwszych osób, które zostały zaszczepione przeciwko COVID-19. Książę Filip dołączy do niej

Published

on

Pandemia koronawirusa niewątpliwie dotknęła cały świat i sprawiła, że ​​znana wcześniej rzeczywistość stała się przeszłością. Wydarzenia te dotknęły także rodzinę królewską, która na kilka miesięcy przestała przemawiać publicznie. Ze względu na podeszły wiek wszystkie wydarzenia brały udział Królowa Elżbieta są ograniczone do niezbędnego minimum. Parzysty Audiencja z brytyjskim monarchą odbywa się przez Internet. Ze względu na te surowe zasady krążyły nawet pogłoski, że królowa Elżbieta nigdy więcej nie zobaczy swoich poddanych.

Książę Harry i Meghan Markle cofnęli się do królowej. Para za plecami monarchy wręczyła cenny prezent

Królowa Elżbieta i książę Filip są jednymi z pierwszych, którzy podejmują walkę z COVID-19

Jednak Wielka Brytania ogłosiła niedawno, że będzie pierwszym krajem na świecie, który wprowadzi na rynek szczepionkę COVID-19 wyprodukowaną przez Pfizer i BioNTech. Zgodnie z wytycznymi osoby najbardziej zagrożone muszą najpierw zostać zaszczepione. Według New York Post powinno być wśród nich 94-letnia królowa Elżbieta II i 99-letni książę Filip.

Królowa Elżbieta II, książę EdwardByła dziewczyna syna Elżbiety II opowiedziała o ostrych szczegółach związku. „Biłam się w królewskiej sypialni”

Królowa Elżbieta chce dać przykład swoim rodakom

Kto wie, może dzięki temu monarcha wkrótce będzie mogła wrócić do swoich wcześniejszych obowiązków związanych z wystąpieniami publicznymi. Oprócz ochrony własnego zdrowia para królewska chce również dać przykład i zachęcić Brytyjczyków do szczepień przeciwko COVID-19.

Jak myślisz? Czy parze królewskiej uda się zachęcić swoich rodaków do szczepień?

Obejrzyj wideo
Czy Maffashion chce jeszcze bardziej powiększyć rodzinę? Odpowiedz w Plotkarze

READ  „The Voice of Poland”: Ania Serafińska, Przemek Pajdak i Jędrzej Skiba byli zachwyceni [RELACJA]
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *