Connect with us

Świat

Król Karol III pozuje z księciem Williamem i księciem Jerzym na nowym portrecie

Published

on

Król Karol III  pozuje z księciem Williamem i księciem Jerzym na nowym portrecie

Król Karol III pozuje ze swoimi spadkobiercami. Na zdjęciu opublikowanym w piątek nowy król uśmiecha się obok swojego syna księcia Williama i wnuka księcia Jerzego.

Zdjęcie wykonał Hugo Burnand w sali tronowej Pałacu Buckingham w dniu koronacji Karola.

Na zdjęciu Karol ma na sobie wspaniałe regalia, w tym szatę posiadłości i cesarską koronę państwową, a także trzyma kulę władcy i skrzyżowane berło władcy. Karol siedzi na jednym z dwóch krzeseł tronowych wykonanych w 1902 roku dla przyszłego króla Jerzego V i przyszłej królowej Marii na koronację króla Edwarda VII.

Tymczasem Wilhelm, który wyrecytował hołd królewskiej krwi podczas koronacji, oraz Jerzy, który był jednym z paziów Karola podczas tego wydarzenia, stoją na obrazie po obu stronach króla.

Na drugim zdjęciu, również zrobionym w sali tronowej, Karol pozuje z królową Camillą i jej ośmioma stronami honorowymi i damami w obecności. Zdjęcie przedstawia Karola w cesarskiej koronie i szacie posiadłości oraz Camillę w koronie i szacie posiadłości królowej Marii.

Zdjęcia pochodzą prawie tydzień po koronacji. Chociaż drugi syn Karola, książę Harry, był obecny na ceremonii, nie wchodził w interakcje ani z Karolem, ani z Williamem podczas ceremonii z powodu trwającej rozłamu.

„Nie było żadnej interakcji między nim a którymkolwiek z członków rodziny, która miała znaczenie” – powiedziała ET królewska ekspertka Katie Nicholl. „[Harry] był w dużej mierze zasłonięty przez większość służby. Nie widziałam żadnej interakcji między nim a Williamem. Z bardzo wiarygodnych źródeł dowiedziałem się, że między braćmi nie było kontaktu, chociaż obaj byli w Windsor w ten piątek wieczorem i naprawdę nie byli daleko od siebie.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *