Connect with us

Gospodarka

Kraków. Dolne Młyny wciąż się bawi! Zbliża się jednak koniec popularnego wśród krakowian kompleksu pubów [ZDJĘCIA]

Published

on

Kraków.  Dolne Młyny wciąż się bawi!  Zbliża się jednak koniec popularnego wśród krakowian kompleksu pubów [ZDJĘCIA]

W ten wrześniowy weekend, kiedy lato jest jeszcze ciepłe, krakowianie spotykają się na Ul. Dolnych Młynów. To jedna z ostatnich okazji do spędzenia czasu w kompleksie Tytano, gdyż wszyscy najemcy będą musieli opuścić budynki dawnej fabryki tytoniu do połowy września. Wielu już ogłasza swoje nowe lokalizacje. Pozostałości zaplanowano na następny weekend. W tej chwili Dolne Młyny wciąż się bawią – zobaczcie w galerii.

Dolne Młyny: zdjęcia z weekendu

FLESZ – Polacy są zbyt biedni, żeby jeść ekologiczną żywność

W Dolnych Młynowie powstaje hotel, start-up room oraz miejsca związane z kulturą i gastronomią. Właściciele restauracji, barów i kawiarni kompleksu Tytano oraz organizatorzy muszą opuścić dawne budynki fabryczne. Pod koniec września to miejsce wróci do swoich hiszpańskich właścicieli, a Dolne Młyny zatrzymają się w takiej postaci, w jakiej krakowianie poznali je w ostatnich latach. Teraz miejscowi żegnają się z tym miejscem i korzystają z ostatniej okazji, by spotkać się tu z przyjaciółmi.

Pamiętamy Dolne Młyny. Tak mieszkańcy Krakowa i …

przeczytaj także

Wideo

READ  Uchylenie Roe v. Wade odróżniłby Stany Zjednoczone od innych wiodących demokracji. W ten sposób niektóre główne narody widzą aborcję
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *