Connect with us

Zabawa

Kourtney Kardashian założyła kurtkę od … Maffashion. „Nie mogę głośno krzyczeć! Bastek jest szczęśliwy!” (ZDJĘCIE)

Published

on

Maffashion Ma powody do radości i nie chodzi tylko o to, że od kilku tygodni jest szczęśliwą matką. Celebrytka właśnie odniosła spektakularny sukces zawodowy. Kourtney Kardashian i jej przyjaciółka Addison Rae błąkał się ostatnio po mieście w firmowych kurtkach Eppram założony przez Maff i Lanę Nguyen. Biorąc pod uwagę ogromny zasięg najstarszych sióstr Kardashian (ponad 102 miliony obserwujących na Instagramie) i Addison (prawie 30 milionów), jest to świetna reklama marki Eppram na całym świecie.

Uszczęśliwiony Maff Nagrała kilka historii, w których opowiada o tym, jak jej kolekcja „kurtek premium” podbiła świat.

Nie mogę głośno krzyczeć, mam dziecko w ramionach … Spójrz, Kourtney Kardashian założył Eppram! Bastek jest szczęśliwy! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, nasza marynarka wojenna Niagara, dokładnie to, ta „kontrowersyjna”. Dla jasności Addison nosi drugą kurtkę; H. Vanillla, zm. H. Dwie kurtki na jednym zdjęciu, ale dużo! To jest naprawdę fajne … – wyznała.

Tak trochę nierealne. Masz dostęp do wszystkich ubrań z całego świata. Noszą je najlepsi projektanci, a stylizacje często planowane są na tygodnie! To świetnie, że Kourtney Kardashian i Addison Rae wyszli z takiej puli ubrań – dodał Maff, podkreślając znaczenie ich sukcesu.

Czy myślisz, że któraś z Kardashian będzie wkrótce nosić ubrania Veclaim?

bDcEwQHx
bDcEwQHy
bDcEwQHS

READ  Gwiazda rapu Nines, która jest na szczycie list przebojów, musi trafić do więzienia po przyznaniu się do planu importu marihuany
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *