Connect with us

Zabawa

Kourtney Kardashian założyła kurtkę od … Maffashion. „Nie mogę głośno krzyczeć! Bastek jest szczęśliwy!” (ZDJĘCIE)

Published

on

Maffashion Ma powody do radości i nie chodzi tylko o to, że od kilku tygodni jest szczęśliwą matką. Celebrytka właśnie odniosła spektakularny sukces zawodowy. Kourtney Kardashian i jej przyjaciółka Addison Rae błąkał się ostatnio po mieście w firmowych kurtkach Eppram założony przez Maff i Lanę Nguyen. Biorąc pod uwagę ogromny zasięg najstarszych sióstr Kardashian (ponad 102 miliony obserwujących na Instagramie) i Addison (prawie 30 milionów), jest to świetna reklama marki Eppram na całym świecie.

Uszczęśliwiony Maff Nagrała kilka historii, w których opowiada o tym, jak jej kolekcja „kurtek premium” podbiła świat.

Nie mogę głośno krzyczeć, mam dziecko w ramionach … Spójrz, Kourtney Kardashian założył Eppram! Bastek jest szczęśliwy! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, nasza marynarka wojenna Niagara, dokładnie to, ta „kontrowersyjna”. Dla jasności Addison nosi drugą kurtkę; H. Vanillla, zm. H. Dwie kurtki na jednym zdjęciu, ale dużo! To jest naprawdę fajne … – wyznała.

Tak trochę nierealne. Masz dostęp do wszystkich ubrań z całego świata. Noszą je najlepsi projektanci, a stylizacje często planowane są na tygodnie! To świetnie, że Kourtney Kardashian i Addison Rae wyszli z takiej puli ubrań – dodał Maff, podkreślając znaczenie ich sukcesu.

Czy myślisz, że któraś z Kardashian będzie wkrótce nosić ubrania Veclaim?

bDcEwQHx
bDcEwQHy
bDcEwQHS

READ  lubię miłość Opiekun Józefa Modry'ego skończy się źle. Policja lipnicka złapie bezwzględną Olę
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *