Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Koronawirus. Zmarł dziennikarz Tomasz Kuc

Published

on

„Do niedawna był redaktorem naczelnym Polskiego Radia 24. Z mediami publicznymi związany był przez ćwierć wieku. W latach 80. współpracował z licznymi pismami i wydawnictwami podziemnymi” – czytamy na Twitterze RDC.

Dodał, że Kuc “przez wiele lat pracował także w białostockiej telewizji”. Podkreślano, że był „zapalonym dziennikarzem radiowym, podróżnikiem, historykiem, harcerzem i rowerzystą”.

„Powinniśmy rozpocząć współpracę z RDC… po trzech tygodniach walki z coronawirusem Przegrał. Żegnaj Tomku – napisał szef RDC Tadeusz Deszkiewicz.

Portal mediów wirtualnych przypomniał, że Tomasz Kuc ostatnio pracował Polskie radio. „Od października 2016 r. Do kwietnia 2017 r. Był dyrektorem i redaktorem naczelnym Polskiego Radia 24, a wcześniej zastępcą kierownika tej anteny. Wcześniej pracował w redakcji TVP Info i TVP Białystok, radia publicznego Olsztyn (także jako prezes). I Radia Kielce”. – to było napisane.

Jak zaznaczył, „z mediami publicznymi był związany prawie 30 lat”.

“Z przykrością informujemy, że nasz instruktor Sztandaru przeszedł do Odwiecznej Warty. Pełnił funkcję Dowódcy Sztandaru, Przewodniczącego Sądu Harcerskiego Sztandaru, Członka Dowództwa Sztandaru i Rady Sztandaru oraz obecnego Wiceprzewodniczącego Sztandar Harcerski, Tomasz Kuc, wewnątrz ”- zamieścił na Facebooku baner Białostockiego ZHP.

READ  We wrześniu Adam Bodnar przestanie być Rzecznikiem Praw Obywatelskich. Na jego miejsce jest kandydat społeczny
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *