Connect with us

Nauka

Koniec z „Minnesota Nice”: nowa kampania reklamowa COVID ma na celu pojawienie się Twojej twarzy – WCCO

Published

on

MINNEAPOLIS (WCCO) – Główne szpitale i systemy opieki zdrowotnej w Minnesocie zwiększają pilność działania przed Świętem Dziękczynienia w tym tygodniu dzięki kampanii informacyjnej, która głosi: „Nie ma już czasu, aby być Minnesota Nice”.

Kampania nazywa się „Walcz z COVID MN”.

„Musimy pociągnąć za dźwignię, która jest nieco bardziej widoczna” – powiedział dr Rahul Koranne, prezes i dyrektor generalny Minnesota Hospital Association.

Jeden z pierwszych dwóch plakatów przedstawia pracownika służby zdrowia w PPE z tekstem: „Nie jesteśmy na pierwszej linii. Ty jesteś. Jesteśmy twoją ostatnią szansą ”.

Drugi brzmi: „Jesteśmy pewni, że jest dobre, ale czy ciasto dyniowe babci naprawdę jest warte grzechu?”

„Myślę, że nadszedł czas, aby stać się dość agresywnym” – powiedział dr Omobosola Akinsete, dyrektor ds. Chorób zakaźnych w HealthPartners.

(kredyt: Fight Covid MN)

Lekarze tacy jak Koranne i Akinsete mają wiele faktów i liczb, aby przekazać pilną potrzebę, na przykład niebezpieczny brak personelu w tej chwili.

„W zeszłym tygodniu prawie 7 000 pracowników opieki zdrowotnej w szpitalu wyszło jednego dnia” – mówi Koranne. „To ogranicza naszą zdolność do opieki nad pacjentami hospitalizowanymi, zarówno z COVID, jak i bez COVID”.

Ale dr Andrew Olson, dyrektor M Health Fairview w CoVID Hospital Medicine, uważa, że ​​historie są bardziej skuteczne niż statystyki.

„Mój tata jest dość chory na raka i nie spotykamy się w tym roku na Święto Dziękczynienia, a to jest bolesne” – powiedział Olson. „Ale żeby zobaczyć, jak mój tata podchodzi i mówi:„ Wiesz co? To nie jest właściwy wybór w tym roku, chłopaki, „daje mi wielką, wielką nadzieję dla stanu”.

Inni lekarze podzielają to zdanie z Olsonem, ponieważ wierzą w ludzi tutaj.

READ  Ukraina mówi, że Rosja chce wciągnąć Białoruś do wojny, ostrzega przed planem inwazji

„Wolałbym raczej być w żadnym innym stanie niż Minnesota, z uporem” – powiedział Olson.

Koranne powiedziała, że ​​mieszkańcy Minnesoty muszą wykazać się „wytrwałością i determinacją”.

„Jeśli coraz więcej ludzi przestrzega zasad, myślę, że coraz więcej osób będzie przestrzegać zasad” – powiedział Akinsete.

Olson powiedział, że choć sytuacja może wyglądać teraz źle, to nie jest przesądzony wniosek, że to będzie katastrofa. Mówi, że wszyscy mamy moc powstrzymania tej pandemii.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *