Connect with us

Zabawa

Kolejny nowy amerykański zwiastun ręcznie malowanego polskiego filmu „Chłopi”.

Published

on

Kolejny nowy amerykański zwiastun ręcznie malowanego polskiego filmu „Chłopi”.

Kolejny nowy amerykański zwiastun ręcznie malowanego polskiego filmu „Chłopi”.

przez Alexa Billingtona
4 stycznia 2024 r
Źródło: youtube

„Bóg nie stworzył cię biednym!” Firma Sony Classics wypuściła oficjalny amerykański zwiastun ręcznie malowanego filmu Rolnicy, animowana opowieść o zazdrosnych mężczyznach i wściekłych wieśniakach. Pracowali nad nim latami, ręcznie malując każdą ramę, aby wyglądała idealnie. Film opowiada rozdzierającą serce historię polskiej wieśniaczki z początku XX wieku, która sieje spustoszenie, gdy jest zmuszona poślubić starszego, bogatego mężczyznę. Klasyczna powieść epicka Władysława Reymonta została ożywiona popularnym malarstwem realistycznym i przedimpresjonistycznym z XIX wieku, ze szczególnym uwzględnieniem Młodej Polski i twórczości takich artystów jak Józef Chełmoński, Ferdynand Ruszczyc i Julian Fałat. Jest to kontynuacja pierwszego ręcznie malowanego filmu Kocham Vincenta, który dotyczył Vincenta Van Gogha. Każde końcowe ujęcie jest malowane przez artystów, co skutkuje tysiącami obrazów na koniec produkcji. Rolnicy Gwiazdy Kamila Urzędowska jako Jagna, z Roberta Gulaczyka & Mirosława Baka. Premiera filmu odbyła się jesienią ubiegłego roku na Festiwalu Filmowym w Toronto, a ostatnio widziałem go na Festiwalu Filmowym Black Nights w Tallinie w Estonii. Warto zobaczyć w kinie.

Oto oficjalny amerykański zwiastun filmu DK Welchman & Hugh Welchman’s Rolnicybezpośrednio z youtube:

Plakat rolnika

Można także znaleźć oryginalny zwiastun koncepcyjny na rok 2020 Rolnicy tutaj lub obejrzyj ubiegłoroczny zwiastun tutaj.

Oparta na nagrodzonej Nagrodą Nobla powieści Władysława Reymonta Chłopi opowiadają tragiczną historię chłopskiej dziewczynki o imieniu Jagna, która mimo miłości do syna Antka zmuszona jest poślubić znacznie starszego, zamożnego rolnika Borynę. Z biegiem czasu Jagna staje się obiektem zazdrości i nienawiści wśród mieszkańców wioski i musi walczyć o utrzymanie swojej niezależności. Akcja powieści rozgrywa się na polskiej wsi na przełomie XIX i XX wieku, a jej dramatyczne zwroty akcji wiążą się ze zmieniającymi się porami roku, ciężką pracą na roli i tradycyjnymi lokalnymi świętami. Rolnicy Za reżyserię odpowiada polski reżyser DK Welchman (dawniej Dorota Kobiela), reżyserka filmów Latająca maszyna I Kocham Vincenta wcześniej, z Hugh Welchmanaz Kocham Vincenta i producent innych projektów. Scenariusz napisali także DK Welchman i Hugh Welchman; na podstawie słynnej powieści „Chlopi” Władysława Stanisława Reymonta. Film miał swoją premierę w zeszłym roku na festiwalach filmowych w Toronto i Londynie w 2023 roku. Sony Pictures Classics jest już dostępne Rolnicy Film w wybranych kinach w USA (tylko w Nowym Jorku i Los Angeles). 26 stycznia 2024 r. W późniejszym terminie dołączą do nich inne kina w całym kraju.

READ  Nowe zasady dotyczą browarów NJ, w tym ograniczenia imprez
udział

Znajdź więcej postów: Animacja, do obejrzenia, zwiastun

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *