Kobiety U19 WFC 2022 w Polsce – Dzień 3

Czwartek był ostatnim dniem meczów grupowych kobiet U19 WFC 2022 w Katowicach.

Słowacja vs Szwecja

Szwecja od początku zdominowała grę. Nie marnowali czasu i strzelili dwa gole w pierwszych trzech minutach. Słowacja zrobiła wszystko, co w jej mocy, ale nie udało im się znaleźć tylnej części siatki. Ostatecznie Szwecja wygrała 11:2.

Dostępne statystyki gry tutaj.

Nowa Zelandia vs Węgry

Co za rozpruwacz gry. Nora Lelović wciąż kluczową postacią i strzelcem Węgier. Ale Nowa Zelandia była w stanie odpowiedzieć bardzo dobrym występem zespołu. Kiwi udało się poprowadzić grę trzy razy, ale Węgry za każdym razem miały odpowiedź. Zaowocowało to bardzo atrakcyjnym remisem.

Austria vs Australia

Ekscytująca gra – z lepszym zakończeniem dla Drużyny Austrii. Żadna z drużyn nie strzeliła gola w pierwszej tercji. Tuż po pierwszej przerwie to Austria strzeliła pierwszego gola w meczu. Australia miała szansę wyrównać z rzutu karnego – ale nie trafiła. Dziesięć minut później poradzili sobie lepiej i strzelili pierwszego gola w meczu. Silvia Hoffmann strzeliła decydującego gola (2:1 dla Austrii) zaledwie 19 sekund przed ostatnią syreną.

Niemcy vs Finlandia

Historię tego meczu można podsumować szybko: Finlandia była zasilana i strzeliła gola od pierwszej minuty (byli 6-0 po dziesięciu minutach) i nie mogła tego powstrzymać przez cały mecz. Te wysiłki opłaciły się odcięciem się od Aino Kaisa Lyttinen i wygrana 10-0 dla całego zespołu.

Czechy vs Norwegia

Czeski zespół wykonał detale dokładniej, precyzyjniej i szybciej. To spowodowało, że Drużyna Czech prowadziła 2:1 i 4-2 odpowiednio po pierwszej i drugiej połowie. Historia po drugiej przerwie: Czechy nadal regularnie strzelały, a Norwegia strzeliła w tym okresie kolejnego gola. 8:3 zwycięstwo Czech.

READ  Rządzący populiści w Polsce ryzykują izolację, aby pozostać u władzy

Łotwa vs Dania

Stań na swoim, a 68 sekund później Łotwa strzeliła pierwszego gola w meczu. To było Madlena Rozit który strzelił pierwszego gola. Strzeliła też dwa ostatnie gole w meczu. Z duńskiego punktu widzenia nie ma goli do zgłaszania – więc Łotwa wygrywa 8:0.

Szwajcaria kontra Polska

Świetny start dla Drużyny Polski, która strzeliła pierwszego gola na liście najlepszych strzelców. Ale reprezentacja Szwajcarii miała mocne reakcje i zdołała strzelić siedem bramek z rzędu. Szwajcaria również wygrywa trzeci mecz 7:1.

Włochy vs Kanada

Drużyna Kanady miała bardzo energiczny pierwszy okres. Dwa z dziewięciu strzałów trafiły do ​​siatki. Ale Włochy miały odpowiedź z dziesięcioma strzałami w drugiej tercji i czterema bramkami. Kanadyjczycy potrzebowali mocnego powrotu w ostatniej trzeciej – ale obie drużyny strzeliły po jednej bramce; oznacza, że ​​Włochy wygrywają 5-3.

Znajdź wszystkie podsumowania meczów, skróty i wywiady z Kanał YouTube IFF 1.