Connect with us

technologia

Kobieta z Georgii była zszokowana, gdy po raz drugi znalazła w swoim domu co najmniej 100 000 pszczół

Published

on

Lisa Ohrmundt mieszka w swoim domu w Decatur od 14 lat. W tym czasie powiedziała CNN, że cztery razy musiała usuwać pszczoły z domu.

„Cztery lata temu, w maju 2017 roku, wyjęliśmy naprawdę duży ul, kilka lat później mniejszy, potem około tydzień temu mniejszy, a potem ten… miejmy nadzieję, że wielki finał będzie ”, powiedział Ohrmundt.

Ohrmundt powiedziała, że ​​zauważyła pszczoły po tym, jak zauważyła, jak latają poza jej domem i znikają.

„Widzisz ich wchodzących i wychodzących i myślisz – to jest dziwne!” Powiedziała. „Tym razem do naszego domu przybywało wiele pszczół – każdego dnia u stóp naszych przesuwanych szklanych drzwi znajdowało się od 20 do 25 pszczół”.

Ohrmundt powiedział nawet po pierwszym dużym roju, że sąsiad powiedział jej, że poprzedni właściciele również musieli usunąć pszczoły.

Kierownik operacji Georgia Bee Removal, Bobby Chaisson, powiedział CNN, że nie ma rymu ani powodu, dla którego pszczoły wybierają dom Ohrmundta.

„Oni po prostu kochają ten dom. Nie wiem, co to jest, to tak, jakby mieli tabliczkę z boku domu, na której jest napisane:„ Pszczoły mile widziane, proszę się wprowadzić ”- powiedział.

Chaisson oszacował, że usunął z domu co najmniej 100 000 pszczół, ale po roju w 2017 r. Oszacował, że miał ponad 120 000 pszczół.

„To szalone, że te, które stamtąd usunęliśmy, to na ogół przeciętna kolonia pszczół, która wprowadziła się i otworzyła sklep, że tak powiem, średnio około 40 000 pszczół, a jak widać, pszczoły tam są gigantyczne” – powiedział Chaisson.

“Mówią, że to świetne miejsce do życia!” – zażartował Ohrmundt. „Musiałem (Bobby) zejść po ścianie ze swoim czujnikiem ciepła, aby sprawdzić inne możliwe domy – miejmy nadzieję, że nie, ale niczego bym nie wykluczał”.

READ  A Zelda: The Wild Fan's Breath stworzył dodatek DLC inspirowany Super Mario 64
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *