Connect with us

Świat

Kobieta z Florydy namawia ludzi do zaszczepienia się po tym, jak w tym samym tygodniu straciła ojca i brata na Covid-19

Published

on

Jej ojciec Mark McCall, lat 60, zmarł w piątek wczesnym rankiem na oddziale Covid szpitala w Jacksonville na Florydzie, gdzie jej matka, Sherry McCall, lat 58, była leczona z powodu wirusa.

Rodzina była już wstrząśnięta po tym, jak jej brat Britt McCall, lat 35, zmarł w poniedziałek.

„To było jedno z najtrudniejszych, najtrudniejszych, najtrudniejszych doświadczeń, jakie miałem w całym moim życiu i nigdy nie życzyłbym tego nikomu z ich rodziny” – powiedział McCall CNN. – To znaczy, żałuję, że nie, ale na pewno nikomu bym nie życzył.

Powiedziała, że ​​​​jej matka czuje się wystarczająco dobrze, aby wrócić do domu w piątek wieczorem, ale ma złamane serce po stracie najstarszego syna i męża od ponad 38 lat.

Rodzina bała się szczepionki, powiedział McCall, ponieważ mają problemy zdrowotne i nie wiedzieli, jak ich ciała zareagują na strzał.

„Nie próbowaliśmy nikogo przekonywać, żeby tego nie dostał” – powiedziała. „Nie obchodziło nas, jakie decyzje podejmowali ludzie, ale niestety podjęliśmy złe”.

Tak mówią amerykańskie centra kontroli i zapobiegania chorobom 49,5% populacji USA zostało w pełni zaszczepionych w piątek rano, a 57,9% osób powyżej 12 roku życia stare są zaszczepione.
Tempo szczepień przeciwko Covid-19 w USA stale rosło w ciągu ostatnich trzech tygodni, szczególnie w kilku południowych stanach o niskim wskaźniku szczepień. zgodnie z analizą CNN danych CDC.

Ostatnia wizyta u papa

McCall powiedziała, że ​​test na Covid-19 był negatywny i otrzymała pierwszą dawkę szczepionki, odkąd jej rodzice byli hospitalizowani.

Ona i jej narzeczony byli w stanie ubrać się w podwójne maski i pełne środki ochrony osobistej na ostatnią wizytę u ojca w czwartek.

McCall powiedziała, że ​​jej ojciec był zmęczony i zażywał dużo leków, ale ciężko było zachować spójność, podczas gdy ona trzymała go za rękę i pocierała głowę.

READ  Patriarcha Maronitów w Libanie wzywa armię do rozprawienia się z Hezbollahem

„Nie mogłam go przytulić i nie mogłam go pocałować, ale pomasowałam go i dałam mu znać, że tam jestem i że jestem z niego dumna, że ​​zaszedł tak daleko” – powiedziała. „Musiałam mu powiedzieć, że go kocham, że jest w porządku i że zostałam zaszczepiona. Powiedział, że wie i też mnie kocha.”

Powiedziała, że ​​jej brat Britt zachorował około 4 lipca i został zabrany bezpośrednio na oddział intensywnej terapii, kiedy poszedł na pogotowie na leczenie.

Narzeczona Britta również ma Covid, jej matka i babcia zmarły na nią w ciągu pięciu dnipowiedział McCall.

Powiedziała, że ​​jej brat wydawał się być w porządku, dopóki nie potrzebował respiratora.

„Po kilku dniach chciał wrócić do domu, więc próbował wszystkiego, aby wrócić do domu” – powiedziała. „Przez trzy tygodnie walczył o powrót do domu i cierpiał na komplikacje związane z Covidem i nie udało mu się”.

Dzieci rozpoczynają trzeci rok szkolny Covid.  Oto, co powinieneś wiedzieć.

McCall powiedział, że jej rodzice zachorowali na Covid-19 tydzień po Britt. Byli z innymi krewnymi, którzy zachorowali w tym samym czasie.

Powiedziała, że ​​jej matka została natychmiast hospitalizowana, ale objawy jej ojca nie były tak poważne, więc kazano mu poddać się kwarantannie w domu. Poczuł się gorzej i musiał zostać przyjęty dziewięć dni później.

„Ludzie mu zazdrościli, jak dobry był”

McCall powiedział, że jej ojciec był jej bohaterem i zrobił wszystko, co w jego mocy, aby upewnić się, że niczego nie chce ani nie potrzebuje – tankowałby jej samochód, nawet gdy była dorosła.
– O mój Boże, byliśmy tak blisko – powiedziała. „Dosłownie mieliśmy jeden z najlepszych związków, jakie mogą mieć ojciec i córka”.

Mark był brygadzistą w warsztacie szkół publicznych hrabstwa Duval i pracował z Britt. Sherry jest specjalistką ds. mediów w dystrykcie.

Britt McCall zmarł 26 lipca po zakontraktowaniu Covid-19 około 4 lipca.

„Tata mógł zrobić wszystko. Mógłby naprawić twój samochód – nie wiedziałby o tym, ale mógł to naprawić – i był najlepszym majsterkowiczem, jakiego kiedykolwiek widziałam – powiedziała. „Nie wiem, jak ktokolwiek mógłby pójść w ślady mojego ojca. Był kochany przez tak wielu i nadal jest”.
McCall powiedziała, że ​​ona i jej 31-letni brat Cason McCall dorastali w cieniu Britta, ponieważ był wspaniałym sportowcem z „najpiękniejszymi niebieskimi oczami” i „najmilszą, najbardziej uzdolnioną osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem w moim życiu”.

Pięć wglądów w naukę stojącą za najnowszymi wytycznymi CDC dotyczącymi masek

Powiedziała, że ​​Britt był jej przywódcą i że zawsze wiedział, co powiedzieć, „zwłaszcza w takich sytuacjach”.
„Cason i ja trudno sobie z tym poradzić, ponieważ Britt był dobry we wszystkim i był dobry w takich rzeczach” – powiedziała. „Kocham Casona i współczuję mu, ponieważ musi być liderem i chronić nas. Jestem tylko ja, on i moja mama ”.

READ  Duży skandal w rosyjskim MSZ. Milion dolarów upchnięty w pudełku po wódce przepadł

McCall powiedziała, że ​​tak bardzo żałowała i żałowała, że ​​nie może cofnąć się w czasie i podejmować innych decyzji.

Powiedziała, że ​​jej ojciec powinien „być tam dla wielu rzeczy”, w tym ślubu w maju przyszłego roku.

„Bardzo chciałam, żeby zaprowadził mnie do ołtarza, a go tam nie będzie” – powiedziała. „A wszystko dlatego, że się baliśmy. Baliśmy się szczepionki i baliśmy się wszystkiego”.

Chce, żeby ludzie, którzy myślą, że to im się nie przytrafiło, wiedzieli, że ona też tak myślała, dopóki jej rodzina nie zachorowała.

„Wszyscy ludzie, którzy boją się szczepień, robią to!” Powiedziała. „Zrób to dla ludzi, na których ci zależy, ponieważ nie sądzę, że chcesz, aby cierpieli tak, jak my cierpimy teraz”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *