Connect with us

technologia

Kleks Academy zmienia branżę kinową dzięki technologii NFT

Published

on

Kolekcja unikalnych multi-D-NFT, które są jednocześnie biletami do uniwersum Kleks Academy, będzie dostępna w przedsprzedaży 27 września, przedsprzedaży 28 września i ogólnej wyprzedaży 29 września.

Blots – stara historia przywrócona do nowego życia.

Pokolenia polskich dzieci dorastały w Profesorze Kleksie, uniwersum stworzonym dekady przed Hogwartem. Wszystko zaczęło się od historii napisanej przez Jana Brzechwę w latach 40., która w latach 80. stała się filmem kultowym, obejrzanym w kinach przez ponad 30 milionów Polaków.

Od tego czasu technologia rozwinęła się drastycznie, umożliwiając powrót legendarnego profesora Kleksa, tym razem dla globalnej publiczności.

A kto lepiej to zrobić niż zespół Open Mind Production Team, który wydał hity, w tym „365 dni 1 i 2”, które zgromadziły ponad 500 milionów wyświetleń w serwisie Netflix.

Zintegruj nową technologię, aby zmienić wrażenia z oglądania filmów

Technologia nie tylko pozwala zespołowi opowiedzieć historię profesora Kleksa w sposób, który wcześniej był niemożliwy, ale także pozwala zapewnić widzom wrażenia filmowe jak nigdy dotąd.

Kleks Academy będzie dostępna dzięki Multi-D-NFT wybitym na podstawie umów zgodnych z ERC-721 wdrożonych na blockchainie Ethereum, które będą Twoim biletem do Kleks Academy.

Kleks Multi-D NFT – NFT z tym pewnym czymś

Akademia Dabu Multi-D NFT to sześciany lub sześciościenne, animowane 3D NFT, z których każda strona zawiera grafikę i informacje ujawniane z biegiem czasu w Multiple Discoverys, a posiadacze mogą zmieniać strony, dzięki czemu ich NFT są jeszcze rzadsze.

Kleks NFT oferują swoim właścicielom naprawdę bezprecedensowe korzyści, które zmienią wrażenia kinowe i scenę NFT.

Właściciele mogą uczestniczyć w filmie jak nigdy dotąd – angażując się od samego początku, z dostępem do procesu produkcyjnego, ról w filmach jako statystów lub ról przemawiających, zapraszając na specjalne pokazy i dostęp do elementów rzeczywistości rozszerzonej w filmach i ostatecznie do specjalnie zbudowanego Metaverse Akademii Kleks, co pozwoli im kontynuować przygodę.

READ  Xinjiang etniczni Kazachowie ponownie uwięzieni w Europie – The Diplomat

FRECKLE$, paliwo ekosystemu Akademii Kleks

Metaverse of Kleks Academy jest zasilany przez FRECKLE$, token narzędziowy w łańcuchu bloków, przy czym każdemu Multi-D-NFT przypisywane jest codzienne uwalnianie FRECKLE$ do MIERNIKA FRECKLE$ z gwarantowaną ilością FRECKLE od momentu wybicia $ wydany w ciągu 5 lat.

O dab

Akademia Kleks to limitowana kolekcja multi-D NFT, która będzie działać na blockchainie Ethereum, współzałożycielem zespołu produkcyjnego Open Minded.

Multi-D NFT to Twój bilet do przygody Kleks Academy, która obejmuje proces produkcji filmu, a także rozszerzoną rzeczywistość i Metaverse.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę i poproś o to rękopis i obejrzyj Wprowadzenie do Akademii Kleks Wideo. Aby być na bieżąco i utrzymywać swój WL, dołącz do niego niezgoda.

Zastrzeżenie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane zgodnie z naszą najlepszą wiedzą i przekonaniem oraz wyłącznie w celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w oparciu o informacje zawarte na naszej stronie są całkowicie na własne ryzyko.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.