Connect with us

Sport

Kieran Trippier: Prośba FA o zmianę dat wyłączenia prawego obrońcy Atletico Madryt została odrzucona | Wiadomości piłkarskie

Published

on

10-tygodniowy zakaz Kierana Trippiera kończy się 28 lutego po tym, jak odwołanie FA zostało odrzucone przez niezależny panel.

Prawy obrońca drużyny Atletico Madryt został ukarany grzywną w wysokości 70 000 funtów i otrzymał w grudniu 10-tygodniowy zakaz, który został później zastosowany na całym świecie przez FIFA za naruszenie zasad zakładów FA.

Jednak Atletico odwołało się do FIFA na tej podstawie, że 10-tygodniowy zakaz FA nie miał zastosowania w Hiszpanii – a następnie zakaz został zniesiony, umożliwiając Trippierowi kontynuowanie gry w Atletico, dopóki Komitet Odwoławczy FIFA nie zdecyduje o jego losie.

FA zaapelowała o zmianę terminu zakazu, który ma wygasnąć 28 lutego. Jednak w czwartek potwierdzono, że odwołanie zostało oddalone.

Oznacza to, że może grać niezależnie od wyniku Komisji Odwoławczej FIFA w marcu – ale jeśli to zostanie ustalone, może w ogóle nie zostać dopuszczony do opuszczenia meczu Atletico.

„Niezależny komitet regulacyjny odrzucił prośbę związku piłkarskiego o zmianę wejścia w życie 10-tygodniowego zakazu Kierana Trippiera w związku z naruszeniem zasad bukmacherskich FA” – powiedział rzecznik FA.

Trippier rozpoczął swój pierwszy mecz od czasu, gdy FIFA zniosła zawieszenie w wygranym 2: 0 meczu Atletico z Sevillą w środę.

30-latek może zmierzyć się z San Marino, Albanią i Polską reprezentacji Anglii w ostatnich 16 rozgrywkach Ligi Mistrzów na Atletico w Chelsea 17 marca i, jeśli zostanie wybrany, w ostatnich dwóch tygodniach marca.

Prokuratura FA zaprzeczyła obronie Trippiera, że ​​należy mu przypisywać współpracę z FA przed wniesieniem oskarżenia.

„”[Kieran Trippier] Nie miałem innego wyboru, jak tylko pracować razem, tak jak on, aby zachować realną perspektywę powrotu do jego futbolu Premier League w Anglii po pobycie w Hiszpanii ”- powiedziała pani Gallafent QC.

Sky Sports News Trippier jest szczęśliwy w Madrycie i nie otrzymano dla niego żadnych ofert.

READ  Już tak nie wygląda. Zarażony Ronaldo zmienił się nie do poznania - o2

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *