Connect with us

Sport

Siostra działa na siłę Polski | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Zdjęcie korespondujące / Robert Hayes (górny rząd) Polskie siostry Samantha Masucci, Syda Masucci, Bella Milano, Talia Milano (dolny rząd), Ariel Grischow i Avery Grishcow pozują po meczu u siebie z Nilesem w zeszły poniedziałek. Trzy pary sióstr to ważna część sukcesu Polski w tym sezonie.

Para rodzeństwa na dyżurze zawsze ma ze sobą coś wyjątkowego – dwoje ludzi, którzy znają się na wylot i zazwyczaj mają doskonałą chemię w terenie, gdy ma to znaczenie.

Nieczęsto widuje się dwie pary rodzeństwa w tej samej drużynie.

Trzy pary rodzeństwa? Cóż, to jest praktycznie nieznane.

Program piłkarskiej piłki nożnej dziewcząt w Polsce to jedna z tych fascynujących sytuacji, w których sześć dziewcząt – trzy pary sióstr – gra w barwach królewskiego błękitu, grafitu i bieli.

Oprócz tego, że jest intrygującą statystyką w składzie, opłaca się również na boisku, ponieważ Bulldogs ustanawiają rekord 13-2-1, dziewiąte miejsce w Dywizji II Dystrykt Akron 1, pożegnanie w pierwszej rundzie i . zadzwoń do tytułu północno-wschodni 8.

Z dwiema parami sióstr złożonymi z pierwszoklasistki, ta jesień była jedyną szansą dla czwórki na wspólne miejsce na liście.

„Dogadują się jak siostry. Zawsze możesz powiedzieć, kto jest starszy, nawet podczas treningu.” Trener Polski Neil Huda powiedział ze śmiechem. „To całkiem fajna sprawa mieć tutaj trzy zestawy. To jest zabawne; to jest pierwszy.”

Avery (starszy) i Ariel (drugi rok) Grischow mieli okazję grać razem w piłkę nożną w zeszłym sezonie, a Avery uwielbia udowadniać, że jest starszą siostrą.

„Zabawa z moją siostrą jest inna, ponieważ chcesz być dla niej wzorem do naśladowania”. powiedział Avery, który w tym sezonie strzelił osiem goli. „Gra z moimi przyjaciółmi jest fajna. Tak, lubię pokazywać (Ariel), kto jest szefem.

READ  Bayern Lewandowski w ostatnim dniu bije rekord Muellera z 49-letniego sezonu

„Myślę, że za każdym razem, gdy mamy rywalizację w zespole, napędza ona wszystkich i motywuje ich do jeszcze cięższej gry na treningach, co widać w grach”.

Dla Ariel, trzybramkowego pomocnika i obrońcy, gra z Avery napędza ją na boisku i poza nim.

A czasem na treningu wygrywa młodsza siostra.

„Pokonanie jej sprawia, że ​​czuję się dobrze, ponieważ myślę, że jest naprawdę dobrą zawodniczką i jedną z najlepszych w drużynie. Więc fajnie jest grać przeciwko nim ”. powiedziała Ariel. „Ale dobrze jest też otrzymywać od niej wskazówki, ponieważ jest taka dobra.

„To dziwne, ponieważ jest nas trzech, ale myślę, że to zabawne, ponieważ wszyscy byli blisko i po prostu interesujące jest widzieć wszystkich grających razem, których znasz od tak dawna”.

W młodzieżowej piłce nożnej i innych ligach regionu, wielu polskich sportowców od dawna rywalizuje ze sobą i buduje ten rodzinny aspekt w całej społeczności.

To nie tylko piłka nożna. Weźmy starszego kapitana i drugą w kolejności strzelec, Sydę Masucci i jej siostrę pierwszego roku, Sammy Masucci, strzelającą bliźniaczkę, która wiosną wróci na boisko jako członkowie programu Bulldog Lacrosse.

„Nagrywam to. Naprawdę to doceniam, ponieważ prawdopodobnie pójdę do college’u i nie zobaczę (Sammy) zbyt wiele”. powiedziała Syda. „To sprawia, że ​​jestem bardzo emocjonalny. Gram w piłkę nożną od jakiegoś czasu i nie jestem gotowy, aby to się skończyło ”.

Lekcje z piłki nożnej można również uczyć w lacrosse, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że Sammy nigdy nie uprawiał tego sportu.

– Fajnie będzie ich uczyć. Czasami mnie denerwuje, ale ją kocham ”. powiedziała Syda.

Ponieważ Sammy, która również trenuje karate, wie, że Sydy w przyszłym roku nie będzie w mieście, chce nauczyć się wszystkiego, co może, aby stać się lepszą osobą.

READ  Premier League. Aston Villa - Liverpool. Wielkie bicie mistrza, pierwsze tego rodzaju od prawie 70 lat

„Odnieśliśmy wiele sukcesów i graliśmy z (Sydą) na boisku, nie jako siostra, ale bardziej jak jedna z moich najlepszych przyjaciółek, jako siostra i grająca w domu, jest inaczej, ponieważ wspieramy się nawzajem i razem zdobywamy punkty „, powiedział Sammy. „Ta między nami chemia naprawdę pokazuje więź między siostrami w terenie. Widać, jak kochają pole i jak pracują w polu i jak wyjątkowa jest ta więź, nie przypomina żadnej innej więzi między siostrami.

„Nie patrzę na trenera lub osobę, która mi pomaga (z lacrosse), ale na wzór do naśladowania i przykład, aby patrzeć i pokazywać mi swoje ruchy”.

Dla starszego kapitana Belli Milano sprawy zatoczyły koło. Z perspektywy czasu przypomniała sobie, że na pierwszym roku dzieliła boisko ze swoją starszą siostrą Carly.

Teraz sama jest seniorką, wraz ze swoją siostrą Talią, przybyszem.

„Każdy moment jest wyjątkowy, ponieważ nie zamierzam grać w college’u, a (Carly) nie gra w college’u. Tak więc czas na boisku jest ograniczony, a posiadanie tego czasu jest czymś wyjątkowym.” powiedziała Bella. „Wszyscy lubimy trenować; lubimy te rzeczy. Wierzę, że przekazali to nasi rodzice.

„Mam wrażenie, że wszyscy chcemy sobie nawzajem pomagać i chcemy pracować tylko jako zespół, a nie jako jednostka”.

Koniec końców piłka nożna łączy siostrzane duety.

„Myślę, że to nas zbliżyło, ponieważ często jesteśmy razem. Lubię bawić się z Bellą na boisku, a podczas meczów zawsze mi pomaga, jeśli coś schrzanię. Powie mi, co mam robić i pocieszy mnie, gdy będę smutny, kiedy to schrzanię”. powiedziała Talia. „Bella rozmawia ze mną o rzeczach, pomaga mi, jak wszystko będzie i takie rzeczy.

„Bardzo mi przykro, że to nasz jedyny rok. Szkoda, że ​​nie mieliśmy co najmniej dwóch, ale bez nich będzie zupełnie inaczej, ponieważ jesteśmy po prostu tak blisko ”.

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

READ  Dlaczego w Polsce rośnie liczba gier? Główne czynniki napędzające

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *