Connect with us

Zabawa

Kiedyś została uratowana przez Magdę Gessler. Dziś jest „Królową Życia”. Zmieniło się nie do poznania! [zdjęcia – 8.09.2020 r.]

Published

on

Magda Gessler kilka lat temu pomogła uratować swoją restaurację. Od tego czasu życie bohaterki „Kuchennych rewolucji” zmieniło się o 180 stopni. Dziś jest nową „Królową Życia” – uczestniczką programu TTV.

Sylwia Peretti „Kuchenne rewolucje”

Bo o niej mowa, Sylwia Peretti przeszła dużą metamorfozę od czasu „kuchennych rewolucji”. Kiedy Magda Gessler odwiedziła krakowską restaurację „U Jędzy”, którą Sylwia Peretti prowadziła z mężem, to właśnie on Rok 2011. Właściciel wyglądał wtedy, delikatnie mówiąc, zwyczajnie: jak ładna, atrakcyjna blondynka, która dba o swój wygląd. Miała wtedy 29 lat. Zobacz, jak to wyglądało w naszej galerii:

Choć Magda Gessler prowadziła w restauracji kulinarną rewolucję, restauratorzy nie wzięli sobie do serca jej rady. Po powrocie do restauracji „Edelweiss” (nowa nazwa „U Jędzy”) Znany restaurator nie opowiadał się za rewolucją. Zniknęła zarówno nowa nazwa restauracji, jak i dania Magdy Gessler. Restauracja działa teraz pod nową nazwą: „Tavern Mario”.

Cały odcinek „Kuchennej rewolucji” można obejrzeć online pod adresem player.pl.

Najgłośniejsza kuchnia się kręci. Magda Gessler zrobi tutaj …

Sylwia Peretti „Queens of Life”

Wydaje się, że jest to historia wielu rzeczy w Kuchennych Rewolucjach. Ma to jednak swoją kontynuację. Okazuje się, że na małym ekranie znów można zobaczyć Sylwię Peretti. Tym razem została bohaterką popularnego programu TTV “Królowe życia”. Według twórców programu Sylwia wydałaby dowolne pieniądze na szybki samochód. W wolnym czasie często odwiedza strzelnicę i prowadzi ze swoim narzeczonym firmę … która rozbraja bomby. Widać też, że Sylwia Peretti zmieniła się nie do poznania w niespełna 10 lat. Najbardziej rzuca się w oczy wytatuowane ciało Sylwii i duży biust, który uwielbia eksponować. Zobacz, jak to się zmieniło:

Co sądzisz o metamorfozie Sylwii Peretti? Czy wygląda lepiej jako królowa życia niż 10 lat temu jako właścicielka restauracji? Czekamy na Twoje uwagi.

Wideo

READ  „Morderstwo w rodzinie” | Jak widać, transmisja na żywo, kanał telewizyjny, czas
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *