Connect with us

Nauka

Kiedy i gdzie oglądać mecz Arabia Saudyjska – Meksyk na żywo w Internecie

Published

on

Jeśli chcesz obejrzeć mecz KSA – MEX na żywo w Indiach, sprawdź, kiedy i gdzie obejrzeć następny mecz FIFA na żywo w Internecie.

fifaMistrzostwa Świata Transmisja wyników na żywo 2022 online: Mecz Mistrzostw Świata FIFA 2022 pomiędzy Arabią Saudyjską a Meksykiem zaplanowano na dziś wieczorem. Zmierzą się drużyny piłkarskie Polska vs Argentyna w tym samym czasie na stadionie 974. Mecz Mistrzostw Świata FIFA pomiędzy Arabią Saudyjską a Meksykiem zaplanowany jest na 1 grudnia o godzinie 12:30 czasu IST i będzie transmitowany na żywo w Internecie oraz w kanałach telewizyjnych. Więc jeśli chcesz oglądać mecz KSA vs MEX na żywo w Indiach, oto kiedy i gdzie obejrzeć następny mecz FIFA na żywo online.

Mistrzostwa Świata FIFA 2022 KSA v MEX: kiedy i gdzie oglądać FIFA na żywo w Internecie

Mecz Mistrzostw Świata FIFA 2022 pomiędzy Arabią Saudyjską a Meksykiem zostanie rozegrany na stadionie Lusail i zaplanowano go na godzinę 12:30 czasu IST (1 grudnia). Mecze FIFA World Cup 2022 są transmitowane na żywo online w aplikacji JioCinema na Androida, iOS i TV, a także na kanałach Sports18, Sports18 HD i DD Sports.
Aplikacja Jio Cinema umożliwia także oglądanie Mistrzostw Świata FIFA w rozdzielczości 4K UHD. Ponadto, jeśli jesteś użytkownikiem Jio Fiber, możesz przesyłać strumieniowo mecz piłki nożnej KSA vs MEX na kanałach HD Sports18 i Sports18 aplikacji JioTV + za pośrednictwem dekodera Jio.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.