Connect with us

Sport

Kevin M. Flaherty 1965-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

NOWE MIDDLEtown – Kevin Michael Flaherty, 56 lat, zmarł spokojnie w swoim domu we wtorek rano 5 października 2021 r.

Urodził się 26 sierpnia 1965 w Youngstown jako syn Thomasa i Mary Ellen McCreay Flaherty.

Ukończył Springfield High School w 1984 roku i pracował jako monter instalacji tryskaczowych dla firmy SA Comunale.

Kevin był członkiem Poland Lodge 766 F&AM, strażakiem-ochotnikiem w Springfield Township i służył w radzie szkolnej lokalnego okręgu szkolnego Springfield.

Żywy, wolny duch Kevina, humor i zamiłowanie do towarzyskości były zaraźliwe. Był zapalonym miłośnikiem przyrody, który lubił polować, łowić ryby i grać w golfa. Uwielbiał oglądać piłkę nożną i wspierał swoją ukochaną Notre Dame Fighting Irish z Miller Lite w ręku.

Oprócz wielu godzin był wolontariuszem jako trener Joe, Jenny i Kevina w Little Tigers Football, Springfield Youth Baseball i Youth Football oraz z dumą służył jako Springfield Football Equipment Manager przez 13 lat.

Oprócz kochającej żony, byłej Lynn Goddard, którą poślubił 5 listopada 2005 roku, zostawił rodziców w New Middletown; jego syn, Kevin Augustus Flaherty z New Middletown; pasierb, Joe Andrew (Nicole) Wrask of Boardman; pasierbica Jenny Lynne Wrask (narzeczony Lazarus) z New Middletown; dwóch braci, Tim (Janet) Flaherty z Pickerington i Thomas J. Flaherty Jr. z Springfield; i dwie siostry, Kathleen (Jason) Jackson z Delaware, Ohio i Kolleen (David) Crish z Cortland; wiele kochających siostrzenic i siostrzeńców; a po drodze wnuk.

Po śmierci poprzedzali go dziadkowie, teściowa Helena; i jego wierny towarzysz Lukas.

Lynn i jej rodzina chcieliby bardzo serdecznie podziękować swojej społeczności, rodzinie i przyjaciołom za całą miłość i wsparcie podczas tej długiej podróży.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w niedzielę 10 października 2021 r. o godzinie 14:00 w Domu Pogrzebowym Davis-Becker w Boardman pod kierunkiem ks. Stephena Zeiglera. Pochówek odbywa się na cmentarzu petersburskim.

READ  Anglia vs. Albania (28 marca 2021): kanał telewizyjny, transmisja na żywo, jak oglądać kwalifikacje do Mistrzostw Świata FIFA w Europie

Przyjaciele mogą zadzwonić do domu pogrzebowego w niedzielę przed nabożeństwem od 12:00 do 13:45.

Darowizny pieniężne można przesłać rodzinie na stypendium ustanowione w imieniu Kevina.

Kondolencje można przesyłać na stronie www.beckerobits.com.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *