Connect with us

Sport

Kenny Lofton podkreśla sukces YSU Baseball Golf Extravaganza 2021

Published

on

Program baseballowy Youngstown State pragnie podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w poniedziałkowym turnieju golfowym 2021 z Kennym Loftonem w Lake Club w Polsce w stanie Ohio.

„Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszym weekendzie Golf Extravaganza” – powiedział główny trener YSU, Dan Bertolini. „Zawsze upokarzające jest widzieć, jak bardzo Mahoning Valley i nasi absolwenci wspierają nasz program na każdym wydarzeniu. Mieliśmy szczęście mieć specjalnych gości Kenny’ego Loftona i Bruce’a Drennana, którzy pojawili się i odegrali dużą rolę w sukcesie tegorocznej imprezy. Nasz program, nasi pracownicy i nasi trenerzy z niecierpliwością czekają na kolejne wspaniałe wydarzenie w 2022 roku.”

Pomimo kilku kropli deszczu, impreza cieszyła się bardzo dobrą frekwencją z 29 czwórkami i 116 graczami. Golfiści lubili food trucki, stanowisko do masażu i różne gry rozmieszczone w różnych dołkach na polu.

Głównym gościem imprezy był były zawodnik drużyny Cleveland Indians, Kenny Lofton. Lofton, który w swojej 16-letniej karierze grał dla 11 różnych drużyn MLB, był sześciokrotnym zwycięzcą All-Star i czterokrotnym zdobywcą Złotej Rękawicy. Lofton zaliczył 11 występów po sezonie, w tym występy w World Series w 1995 i 2002 roku odpowiednio z Indianami i Gigantami. Lofton grał z Indianami przez ponad dziewięć sezonów i pomógł organizacji zdobyć sześć tytułów dywizji. W 2010 roku został wprowadzony do Galerii Sław Cleveland Indians.

Obecny był także osobowość medialna z Cleveland, Bruce Drennan. Drennan jest gospodarzem codziennego sportowego talk show „Drennan Live” w regionalnej sieci sportowej Bally Sports Great Lakes. Jest także byłym spikerem MLB i NBA oraz osobowością radia sportowego.

Gracze, trenerzy i pracownicy YSU mieli możliwość kontaktu z wieloma znajomymi twarzami w społecznie odległym środowisku zewnętrznym. Po raz kolejny widać było wieloletnie wsparcie programu, bo na polu golfistów znaleźli się byli zawodnicy i trenerzy, a także kibice i kibice.

READ  Ila Jean Martin 1938-2021 | Wiadomości, sport, praca

Program baseballowy YSU dziękuje następującym sponsorom za wsparcie imprezy.

Sponsor home runu: Firma Muransky

Potrójni sponsorzy: Baird Brothers Fine Hardwoods, rodzina Marchionda

Podwójny sponsor: Bob Choppa (klasa 1977)

Aby uzyskać pełną relację z Youngstown State Baseball, śledź @YSUBaseball na Twitterze.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.