Connect with us

Zabawa

Kelowna’s Blake sprinty na Mistrzostwach, Igrzyskach Wspólnoty Narodów – Łosoś Obserwator Ramion

Published

on

„Teraz nie mogę już powiedzieć, że jestem nowicjuszem”.

Tak myśli Jerome Blake, gdy w przyszłym miesiącu wybiera się na Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce i Igrzyska Wspólnoty Narodów.

26-latek szybko staje się jednym z najwybitniejszych sprinterów w kraju i czeka na nowe wyzwania, jakie przyniosą te zawody.

„Jestem bardzo podekscytowany, to będzie mój pierwszy [at the Commonwealth Games]- powiedział Blake.

Podczas gdy Blake ma obecnie startować tylko w sztafecie 4x100m na ​​Igrzyskach Wspólnoty Narodów, będzie startował w sprintach na 100m i 200m oraz 4x100m na ​​Mistrzostwach Świata.

Urodzony na Jamajce Blake przeniósł się wraz z rodziną do Kelowna w 2013 roku, gdzie został sprinterem. Jeździł na łyżwach dla Okanagan Athletics Club i uczęszczał do Rutland Senior Secondary.

W zeszłym roku wziął udział w pierwszych w swojej karierze igrzyskach olimpijskich w Tokio.

„Igrzyska były naprawdę zabawne” – powiedział Blake. „To były moje pierwsze igrzyska olimpijskie i starałem się cieszyć nimi tak bardzo, jak to możliwe, ponieważ wiemy, że to nie było normalne doświadczenie, igrzyska olimpijskie z powodu COVID. Codziennie nosiłem maskę i starałem się czerpać jak najwięcej radości”.

Na tych igrzyskach w zeszłym roku Blake wrócił do domu ze swoim pierwszym w karierze medalem olimpijskim, srebrnym w sztafecie 4×100.

„To jedna z tych rzeczy, które będą żyć z tobą na zawsze, a zwłaszcza pójście tam, moje pierwsze igrzyska olimpijskie i powrót do domu z medalem, niewiele osób może to powiedzieć”.

A ponieważ w ciągu najbliższych kilku tygodni podejmuje nowe wyzwania, Blake wykorzysta to, czego nauczył się podczas olimpijskiego doświadczenia, aby się doskonalić.

„To tylko doświadczenie, to jedna z największych rzeczy, które z tego wyniosłem” – powiedział Blake. „Każdy patrzy na ciebie jako na seniora, patrzy na ciebie jako na producenta, kiedy ma to największe znaczenie, a ja pokazałem, że potrafię to zrobić”.

READ  Katarzyna Nosowska w pierwszej tak mocnej spowiedzi. Powiedziała, że ​​jest zależna od swojego partnera do picia

Blake ściga się w regularnym sezonie World Athletics od marca, aw tym roku ścigał się w dziewięciu różnych krajach.

Blake mieszka teraz w Orlando na Florydzie, ale obecnie jest z powrotem w Langley, BC, przyzwyczajając się do strefy czasowej Pacyfiku podczas treningu na Mistrzostwa Świata. Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce rozpoczną się 15 lipca w Eugene w stanie Oregon. Blake powiedział, że zejdzie na dół 12 lipca.

Po zakończeniu mistrzostw Blake uda się prosto na Igrzyska Wspólnoty Narodów w Birmingham w Anglii, które odbędą się od 28 lipca do 8 sierpnia.

Po Igrzyskach Wspólnoty Narodów, napięty harmonogram Blake’a jest kontynuowany, ponieważ będzie uczestniczył w wyścigach w Monako i Polsce.


@Cunninghamjordy
[email protected]
Polub nas na Facebook i śledź nas dalej Świergot.

Igrzyska Wspólnoty NarodówKelownaIgrzyska OlimpijskieSprint Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 w Tokio

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.