Connect with us

Zabawa

Ilhan Omar „pogorszył się po tym, jak tu był” (wideo)

Published

on

Ilhan Omar „pogorszył się po tym, jak tu był” (wideo)

Tucker Carlson z Fox News zakończył swój 17-minutowy monolog na temat afgańskich uchodźców w środę wieczorem, śledząc posła Ilhana Omara, który od lat kłóci się z nim pośrednio.

Carlson przedstawił niektóre z ostatnich komentarzy Omara na temat przyjmowania uchodźców, zauważając, że sama była uchodźczynią z Somalii, zanim powiedział, że jej nie zaatakuje: „Nie zrobimy tego”. Prawda jest taka, że ​​to nasza wina. To nasza wina. Ilhan Omar jest żywym dowodem na to, że nie jesteśmy zbyt dobrzy w relokacji uchodźców. Jako dziecko została uratowana z obozu dla uchodźców w Kenii dzięki życzliwości i hojności Ameryki, a jednak nienawidzi Ameryki i ludzi, którzy tam mieszkają. Gdzie nauczyła się tych postaw? Oczywiście na studiach – naszych uczelniach. Nauczyliśmy ją nienawidzić naszego kraju. Kiedy tu dotarła, poczuła się gorzej ”.

We wtorek Omar zaatakował Fox News za wywołanie „szału” w związku z przesiedleniem afgańskich uchodźców. W weekend Afganistan znalazł się pod kontrolą talibów.

Omar powiedział Joy Reid z MSNBC: „W rzeczywistości jesteśmy w tym konflikcie – tej wojnie – od 20 lat. Są ludzie, którzy pomogli nam w tej misji. Są ludzie, których życie jest zagrożone i musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić im bezpieczeństwo i pozwolić im przybyć do Stanów Zjednoczonych jako certyfikowani uchodźcy. Trochę o tym wiem, wiesz?

Przed uwagami Omara na temat „The ReidOut” Reid nakręcił fragmenty Carlsona i Laury Ingraham, którzy sprzeciwiali się akceptowaniu przez Amerykę osób uciekających z Afganistanu.

Omar określił to jako „nie zaskakujące” i część „Poradnika” Fox News, ale także skupił swoją połowę rozmowy na własnych doświadczeniach.

„Wiem, jak to jest być dzieckiem w rodzinie walczącej o bezpieczeństwo w rozdartym wojną kraju. Znam rygorystyczny proces, przez który przechodzisz, aby zostać sprawdzonym jako uchodźca. Jesteśmy najbardziej wypróbowanymi i przetestowanymi ludźmi, którzy przyjeżdżają do Stanów Zjednoczonych. Proces jest długi i nie kończy się po przybyciu na brzeg. Pięć lat po wjeździe do kraju zajmuje ci lata, aby kwalifikować się do obywatelstwa ”- wyjaśniła.

READ  Fakty: Powrót do pubów, siłowni i filmów: Planowanie powrotu do normalności

Przeczytaj oryginalną historię Tucker Carlson argumentuje przeciwko uchodźcom: Ilhan Omar „pogorszył się po przybyciu tutaj” (wideo) W TheWrap

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *