Connect with us

Sport

Hubbard’s TC Caffey odzwierciedla rekordowe wyniki w pierwszym tygodniu | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Staff File Photo / Joe Simon TC Caffey z Hubbard walczy z Sojuszem podczas wygranej w playoffach 2020 Eagles.

HUBBARD – Jeśli jego występ w pierwszym tygodniu jest jakąkolwiek wskazówką, TC Caffey Hubbarda zbliża się do specjalnego sezonu dla seniorów.

Cofający się koń roboczy Orłów pobił rekord w wygranym 48-28 Hubbardzie z Norwegami w zeszły piątek. Podczas zwycięstwa Caffey pobiegł po rekord szkolny 456 jardów i zdobył pięć przyłożeń, w tym szkolny rekord 93 jardów.

Jego całkowity dystans plasuje się na 15. miejscu w historii w Ohio High School Football, a 551 jardów Hubbarda jako zespół to 25.

Choć było to imponujące, Caffey szybko chwali otaczających go ludzi.

„Wszyscy moi dyżurni pracowali razem i połączyli siły w tym samym celu”. powiedział, zauważając, że Orły miały plan skutecznego grania piłką.

Główny trener Hubbarda Brian Hoffman dodał: „Oczywiście mieliśmy na myśli plan gry i chcieliśmy zaatakować norweską obronę. Oczywiście (Caffey jest) dużą częścią tego i każdego tygodnia on jest w tym dużą częścią. To nie jest tajemnica ”.

Przez jakiś czas nie było to również tajemnicą, powiedział Hoffman.

„Kilka lat temu wiedzieliśmy, że mamy coś wyjątkowego” zauważył.

Caffey, który w swojej karierze ma już 2477 jardów, aw zeszłym roku pobiegł na 1179 jardów, mówi, że rozpoczął ten sezon mając dwa główne cele: zmusić Orły do ​​pobicia i pobicia szkolnego rekordu w biegu w biegu w jednym sezonie.

Ten znak, trzymany przez wszechczasową gwiazdę Hubbarda LJ Scotta, wynosi 2819 jardów. Scott, wówczas czterogwiazdkowy rekrut, grał w Michigan State.

Jeśli chodzi o wygląd stanu, Orły rozegrają jeszcze kilka gier pozakonferencyjnych w ciągu najbliższych dwóch tygodni, w tym piątkowy mecz z kardynałem Mooneyem.

Następnie rozpoczyna się gra Northeast 8 Conference. Harmonogram Eagles League rozpoczyna się wielkim sprawdzianem w Poland Seminary, a kończy wielkim meczem z South Range świętującym zwycięstwo 41:21 nad Springfield.

READ  Haaland to ulubiony piłkarz Bundesligi! Szokująca ocena 16-latki Borussii ujawnia się po meczu piłki nożnej

Z pewnością wysokie oczekiwania wobec Caffey, ale być może takie, jakie zadałby sobie sam lider.

“Jest zdecydowanie liderem przez przykład” Hoffman powiedział o korku. „Kiedy coś mówi, wszyscy słuchają. Jego zaangażowanie – nie tylko w program, ale także w siebie i nasz zespół – jest niezrównane.”

Hoffman mówi, że Caffey jest nie tylko liderem w terenie, ale także liderem w szkole.

„On jest po prostu wspaniałym charakterem. … On jest prawdziwą okazją ”. powiedział trener. „Pracuje w terenie iw klasie. Nie sądzę, że znalazłbyś kolegi z drużyny lub nauczyciela, który mógłby o nich powiedzieć coś negatywnego ”.

Hoffmann dodał, „Jest po prostu wspaniałym dzieckiem i przenosi to na mecz piłki nożnej. Naprawdę stał się jednym z czołowych graczy w regionie.”

Uniwersytety zaczynają to zauważać. Caffey otrzymał ofertę od Youngstown State poza sezonem i ogłosił w weekend, że otrzymał ofertę od Charlotte.

Nietoperz, który powiedział, że lubi fizyczność piłki nożnej, powiedział, że szuka szkoły z dobrym programem medycyny sportowej i drużyny piłkarskiej, która „Zespoły takie jak ten (w Hubbard).”

Caffey powiedział, że nie jest pewien, kiedy podjąć decyzję. W międzyczasie jego trener mówi, że programy powinny być nadal odnotowywane.

„Ma kilka ofert D1, a jedna z nich pochodzi od YSU, co jest świetnym programem. Jeśli skończy tam grać, myślę, że bardzo mu to odpowiada ”. powiedział Hoffmann. „Muszę tylko powiedzieć innym, nie wiem, co robisz. Tęsknisz za łodzią, więc obudź się ”.

Orły i kardynał Mooney rozpoczynają się w piątek o 19:00

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *