Connect with us

Zabawa

Każdy program telewizyjny, film i oryginał, które trafią na Netflix w tym tygodniu (10 stycznia)

Published

on

W tym tygodniu biblioteka strumieniowa Netflix jest trochę większa! Do długiej listy tytułów, które streamer ma już na stanie w 2022 roku, dodamy 14 nowych pozycji, w tym 12 oryginalnych seriali, filmów i programów specjalnych Netflix. Nowa runda tytułowa, która trafia na rynek od poniedziałku do piątku, obejmuje nowe sezony popularnych seriali, takich jak Tajny i zupełnie nowe dodatki do biblioteki Netflix, w tym seria antologii poklatkowej Streamera Dom i film animowany Riverdance: animowana przygoda.

Możesz oglądać wszystkie te tytuły i nie tylko, zapisując się na jeden z trzech planów subskrypcji streamera – podstawowy (8,99 USD miesięcznie), standardowy (13,99 USD miesięcznie) i premium (17,99 USD miesięcznie). ). Dla tych, którzy nie są jeszcze gotowi do zaangażowania, możesz spróbować tego, co ma do zaoferowania Netflix, sprawdzając sekcję Netflix Free, która zawiera wybór jednych z najlepszych oryginalnych streamerów bez subskrypcji. Przewijaj dalej, aby zobaczyć wszystko, co można dodać do biblioteki strumieniowej w tym tygodniu, i nie zapomnij sprawdzić wszystkich utworów, które ukażą się przed końcem miesiąca!

„Tajni: Sezon 3”

Udany holenderski thriller kryminalny Netflix Tajny powraca na platformę streamingową po raz trzeci w tym tygodniu. Oryginalna seria Netflix, której premiera miała miejsce w 2019 roku, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, śledzi grupę tajnych agentów, którzy infiltrują operację narkotykową króla, podszywając się pod parę na kempingu, na którym spędza weekendy. W sezonie 3 Bob ponownie spotka Ferry’ego Boumana, gdy jest w niebezpiecznej tajnej misji wyśledzenia policyjnego kreta. Trzeci sezon Undercover jest już dostępny do streamowania.

PowrótNastępny

’Dziennikarz’

Dziennikarz postara się dotrzeć do sedna każdego biznesu w nadchodzącym serialu Netflix Dziennikarz. Netflix Original Series to adaptacja japońskiego dramatu o tym samym tytule i podąża za Anną Matsuda, dziennikarką gazety Toto, znaną w mediach jako samotnik. Anna Media wyzywająco ściga prawdę, aby dotrzeć do sedna każdej historii. Dziennikarz w reżyserii Fujii Michihito, z udziałem Yonekury Ryoko, Ayano Go, Yokohamy Ryusei i Yoshioki Hidetaki. Będzie dostępny do streamingu w czwartek, 13 stycznia.

PowrótNastępny

’Dom’

Seria antologii poklatkowych od Netflix Dom Premiera w piątek 14 stycznia. Nowa oryginalna seria Netflix, określana jako „antologia ekscentrycznej czarnej komedii”, składa się z trzech niespójnych historii, które krążą wokół jednego domu w trzech rzeczywistościach i żyjących w nim ludzi. Rozdział pierwszy wyreżyserowali belgijscy pisarze Emma de Swaef i Marc James Roels, szwedzki reżyser Niki Lindroth von Bahr wyreżyserował Rozdział drugi, a Paloma Baeza wyreżyserowała Rozdział trzeci. W serii znajdują się głośniki Mia Goth, Matthew Goode, Claudie Blakley, Mark Heap, Joshua McGuire, Stephanie Cole, Mirandy Richardson, Jarvis Cocker, Sven Wollter, Yvonne Lombard, Bimini Bon Boulash, Susan Wokoma, Helena Bonham-Carter, Paul Kaye i Will Sharpe.

PowrótNastępny

„Riverdance: animowana przygoda”

W animowanym filmie Netflixa dwoje dzieci uczy się z pomocą magicznego przyjaciela tańczyć w obliczu niebezpieczeństwa i rozpaczy Riverdance: animowana przygoda. Tytuł familijny Netflix, którego premiera odbędzie się w piątek na platformie, podąża za urodzonym w Irlandii Keeganem i jego urodzonym w Hiszpanii przyjacielem Moyą. Po rozdzierającej serce stracie Keegana dwójka przyjaciół zapuszcza się w mityczny świat Megaloceros Giganteus i uczy się doceniać Riverdance jako celebrację życia. Film jest inspirowany tanecznym show Riverdance.

PowrótNastępny

Co więcej w tym tygodniu?

Używać. 01.11.22:
Kochana Mamo – NETFLIX FILM

Używać. 13.01.22:
Brazen – FILM NETFLIX (NOWY zwiastun TUTAJ)
Wybrane — SERIA NETFLIX
Kserokopiarka – NETFLIX FILM

Używać. 14.01.2022:
After Life: Sezon 3 — SERIA NETFLIX
Archiwum 81 – SERIA NETFLIX
BLIPPI: PRZYGODA
SZKOŁA BLIPPI AKCESORIA DO POLOWANIA NA CIEŃ
To nie jest komedia – NETFLIX FILM

PowrótNastępny

READ  Dziesiątki tysięcy demonstrują w Polsce po wejściu w życie zakazu aborcji

Co się dzieje w tym tygodniu?

W tym tygodniu abonenci Netflixa stracą tylko dwa tytuły. W poniedziałek, Hardy Bucks: Sezony 1-4 opuściły streamera, z Betty White: Pierwsza Dama Telewizji następuje we wtorek. Oba tytuły dołączają do kilku innych, które już opuściły Netflix, a przed końcem miesiąca streamer pożegna się z kilkoma kolejnymi.

Od 15.01.2022:
Saga Zmierzch: Przed świtem: część 1
Saga Zmierzch: Przed świtem: część 2
Saga Zmierzch: Zaćmienie
Saga „zmierzch” księżyc w nowiu
zmierzch

Wyjazd 17.01.2022:
Błyskotka
Front domu

Wyjazd w dniu 1/21/22:
Kroniki Shannary: sezony 1-2

Powrót

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *