Connect with us

technologia

Każda gra Xbox Game Pass wkrótce będzie dostępna

Published

on

Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate na Xbox One i PC bardzo szybko tracą wiele gier. Od 30 września zarówno Game Pass, jak i Game Pass Ultimate będą o sześć gier łatwiejsze. Na szczęście żadnego z biegów nie można porównać Red Dead Redemption 2’s Wylot na początku tego miesiąca, ale za 12 dni pojawi się kilka godnych uwagi gier.

Jeśli jesteś na PC, ta nadchodząca runda odejścia nie zaszkodzi, ponieważ tylko dwie gry są zawarte w wersji usługi subskrypcji na PC. Jednak wszystkie sześć jest w wersji na Xbox One. Najbardziej godna uwagi ze wszystkich sześciu gier, Dishonored 2pozostawia oba.

Jak zawsze nie jest jasne, czy i kiedy któraś z tych gier powróci. Gdy gra się skończy, zwykle nie wraca, chyba że jest duża i niezwykła. Nawet wtedy nie ma wielu przykładów zamykania i dodawania gier później. Innymi słowy, sprawdź wszystkie sześć gier, zanim wyjdą. Jeśli chcesz zagrać w nie po ich opuszczeniu, skopiuj je teraz, a otrzymają 20-procentową zniżkę na Xbox Game Pass.

Dowiedz się więcej o wszystkich sześciu grach, a także o zwiastunach i platformach dla każdej gry, poniżej:

Dishonored 2

Nad: Graj w świecie, w którym spotykają się mistycyzm i przemysł. Zagrasz jako cesarzowa Emily Kaldwin czy jako królewski obrońca Corvo Attano? Czy będziesz poruszać się po grze w niewidzialny sposób, w pełni wykorzystać brutalny system walki, czy też połączysz oba? W jaki sposób połączysz unikalne moce, broń i gadżety swojej postaci, aby wyeliminować wrogów? Historia reaguje na twoje wybory i daje fascynujące rezultaty podczas wykonywania każdej z ręcznie wykonanych misji w grze.

Platformy: Xbox One i PC

prevnext

Zła północ

Nad: Bad North to uroczy, ale brutalny taktyczny roguelite czasu rzeczywistego. Broń swojego idyllicznego królestwa wyspiarskiego przed hordą najeźdźców wikingów, prowadząc desperacki exodus swoich ludzi. Rozkaż swoim lojalnym poddanym, aby taktycznie w pełni wykorzystali unikalny kształt każdej wyspy.

READ  Lost Ark staje się drugą najczęściej graną grą w historii Steam po zaledwie 24 godzinach

Platformy: Konsola i komputer

prevnext

Yooka-Laylee

Nad: Yooka-Laylee to zupełnie nowa platformówka z otwartym światem od weteranów gatunku Playtonic! Eksploruj rozległe, piękne światy, poznaj niezapomnianą obsadę postaci i hord mnóstwo przedmiotów kolekcjonerskich jako duet kumpli Yooka i Laylee wyruszają w epicką przygodę, aby udaremnić Corporate Creep Capital B!

Platformy: Xbox One

prevnext

Westerado: Double Barreled

Nad: Westerado: Double Barreled. Gdy twoja rodzina zostanie zamordowana przez tajemniczego desperado, wyrusz w świat zemsty. Przejmij kontrolę nad swoim przeznaczeniem i losem innych, używając swojej zaufanej broni.

Platformy: Xbox One

prevnext

DiRT Rally 2.0

Nad: Dzięki DiRT Rally 2.0 możesz przedrzeć się przez legendarne miejsca rajdowe z całego świata w najpotężniejszych pojazdach terenowych wszechczasów, wiedząc, że najmniejszy błąd może zakończyć Twój etap.

Platformy: Xbox One i PC

prevnext

Panzer Dragoon Orta

Nad: Jesteś Orta, nową i błyszczącą nadzieją. Musisz walczyć na przerażającym smoku, aby ocalić świat przed całkowitym zniszczeniem. Lataj nad spektakularnie nieprzyjaznym terenem, bierz udział w szybkich walkach powietrznych i atakuj cesarskie fortece wieloma broniami. Cały świat na ciebie patrzy.

Platformy: Xbox One

poprz

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.