Connect with us

Zabawa

Katarzyna Bujakiewicz chwaliła przytulny salon. Aktorka stawia na minimalizm

Published

on

Wiosną 2018r Katarzyna Bujakiewicz Wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera Piotra Maruszewskiego. Chociaż ceremonia była utrzymywana w tajemnicy, informacje o ślubie szybko pojawiły się w mediach. Wtedy Kasia wyznała, że ​​ślub właściwie nie był planowany, a jej córka dowiedziała się o wydarzeniu dzień przed uroczystym momentem.

W tym samym roku Kasia Bujakiewicz została gospodarzem programu „Ulepszanie wnętrz: Domy Gwiazd”, w którym wielokrotnie przejmowała ulepszanie domów znanych osób w show-biznesie. Tym razem to aktorka pokazała, jak żyje.

Katarzyna Bujakiewicz pozuje w salonie

Znany z profilu gwiazdy na Instagramie seria „Na dobre lub na złe” pojawiło się zdjęcie salonu. Aktorka pozowała na sofie z książką, którą chciała polecić obserwatorom.

Na egzaminach w szkole teatralnej zapytano mnie, czy mam szczęśliwe dzieciństwo. Odpowiedziałem, że jestem bardzo szczęśliwy! Naprawdę nie rozumiałem, do czego służy to pytanie. Teraz rozumiem. Szczęśliwe dzieciństwo to szczęśliwe życie. Dobra, kochająca matka to siła na przyszłość. Książka Reginy Bret „Schwierige Liebe”. „Mama i Ja” to poruszająca i szokująca historia jej życia. Ale też ważne dla nas. Czytaj dalej – napisała Kasia w poście.

Wnętrze zostało urządzone w duchu minimalizmu. Ciemna sofa i zasłony kontrastują z jasnym drewnianym stołem. Uwagę zwraca lampa podłogowa, która nadaje pomieszczeniu ciepły odcień. Całość ożywia bukiet świeżych kwiatów. Kompozycja wygląda bardzo przemyślnie. Widać, że aktorka ceni sobie porządek i wspomniany minimalizm.

READ  Twórca „BoJack Horseman” udostępnia scenę Davida Finchera Netflix Pulled – termin
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.