Connect with us

Zabawa

Drugi sezon Detektywa Forsta otrzymuje obiecującą aktualizację od głównej obsady

Published

on

Drugi sezon Detektywa Forsta otrzymuje obiecującą aktualizację od głównej obsady

Netflixy Detektyw Las Aktor Borys Szyc zażartował, że serial nie ujawnił jeszcze więcej informacji na temat tej postaci, co sugeruje, że na horyzoncie może pojawić się drugi sezon.

Polski serial Netfliksa zakończył się ogromnym cliffhangerem, ponieważ Forstowi nie udało się uratować kilku osób z Bestii z Giewontu, w tym córek Edmunda Osicy, Agaty i Niny.

Co pogarsza sytuację Detektyw Las ujawniła także, że zdradziła go Olga Szrebskaasda, dziennikarka współpracująca z tytułowym bohaterem. Sezon zakończył się, gdy Frost zatrzymał się w domu Niny i nie potwierdził, czy zostanie aresztowany, czy ucieknie.

Czy „Detektyw Forst” zostanie przedłużony na sezon 2?

W rozmowie z Dziennik, Detektyw Las Aktor Borys Szyc mówił o potencjale zobaczenia drugiego sezonu polskiego serialu Netfliksa.

Najpierw zapytano Szyca, czy interesują go złamani bohaterowie, na co odpowiedział, że raczej tak „Obserwuj, jak ktoś zmaga się z czymś”:

„W życiu lubimy otaczać się przewidywalnymi i miłymi ludźmi, przynajmniej ja to robię. Na ekranie wolę jednak patrzeć na kogoś, kto z czymś walczy, komu jest ciężko i kogo mimo wszystko wspieramy” wszystko.”

Polski aktor opowiedział następnie o tym, jak ona „nie można uwzględnić wszystkiego” o Forsta w pierwszym sezonie i opisał pierwszy sześcioodcinkowy serial jako „tylko wstęp do tej historii” i jednocześnie drażni, że fani nie dowiedzieli się jeszcze więcej o tytułowej bohaterce:

„Możemy obserwować, jak bohater uczy się czegoś lub popełnia w kółko te same błędy. Wtedy mówimy: co za idiota, wreszcie udało mu się czegoś w życiu nauczyć. Las to trochę tego, trochę tamtego. Nie mogliśmy uwzględnić wszystkiego.” Sześć odcinków, bo tyle trwa pierwszy sezon. Dla mnie to tylko wstęp do tej historii. Próbujemy nakreślić jego dalsze losy, ale na pewno nie powiedzieliśmy jeszcze o nim wszystkiego.”

Następnie Szyc przedstawił, jakie kluczowe wątki pojawiają się wokół Forsta, potwierdzając fakt, że ta postać jest taka „Strach przed konfrontacją ze sobą:”

„Wiemy jednak, że to policyjny bandyta. Trudno z nim żyć i pracować, a prawdopodobnie jeszcze trudniej będzie mu rozwiązać zagadkę. I z pewnością wisi nad nim los, który może to zrobić.” należy już do przeszłości. Wciąż przed nią ucieka, ale ona depcze mu po piętach. I jak to często bywa, jeśli sobie z czymś nie poradzisz, prędzej czy później to cię dogoni. Forst boi się konfrontacji z samym sobą.”

Czego się spodziewać w drugim sezonie „Detektywa Forsta”?

Najnowsze wypowiedzi Borysa Szyca na temat potencjału Detektyw Las Sezon 2 ma sens, biorąc pod uwagę, że na temat Wiktora Forsta można jeszcze wiele ujawnić.

READ  Czy będzie sequel?

Debiutancki sezon pokazał wiele ciekawych cech Forsta, takich jak jego determinacja, dowcip, siła i pasja pomagania innym.

Serial ujawnił jednak także pewne jego negatywne cechy, takie jak strach przed konfrontacją i ucieczka od problemów, które są zbyt bliskie rozwiązania.

Jeśli się uwzględni Detektyw LasO ile pierwszy sezon był w większości pogonią w kotka i myszkę pomiędzy Wiktorem a Bestią z Giewontu, sezon drugi mógłby potencjalnie zagłębić się w osobistą historię tytułowego bohatera, ujawniając jego przeszłość i rozwój na przestrzeni lat.

Detektyw Las opiera się również na Las Książki Remigiusza Mroza, z debiutanckim sezonem obejmującym dwie pierwsze książki. Sezon 2 mógłby eksplorować historię Forsta z tomów 3 i 4 ciągnik I Deniwelacja.

ciągnik opowiada o rozwiązaniu morderstwa w Czerwonych Wierchach Deniwelacja opowiada historię Forsta jako inspektora, który odkrywa zbrodnię w Zakopanem.

Obie książki wprowadzają do świata nowe zagrożenia i postacie las, Natychmiastowym rozwiązaniem, z którym musi się uporać drugi sezon, jest zdrada Olgi i ewentualna kara więzienia dla tytułowej bohaterki.


Detektyw Las można oglądać w serwisie Netflix.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *