Connect with us

Świat

Kanadyjski poseł przeprasza po obejrzeniu aktu przed kamerą podczas wirtualnego spotkania

Published

on

Kanadyjski polityk przeprosił po tym, jak pokazał się nago podczas wirtualnego spotkania wideo. Powiedział, że jego aparat został przypadkowo włączony, kiedy się zmienił.

Will Amos, poseł federalny Pontiac w Quebecu, był widziany zupełnie nago na zdjęciu, które stało się teraz wirusowe.

Claude DeBellefeuille, prawodawca opozycyjnej partii Bloc Quebecois, zwrócił uwagę na pojawienie się Amosa podczas tury pytań na posiedzeniu.

„Podczas tury pytań widzieliśmy członka, który nie był odpowiednio ubrany. To znaczy bez ubrania. Może przypomnieć członkom, zwłaszcza członkom płci męskiej, że garnitury i krawaty są odpowiednie” – powiedział DeBellefeuille po francusku CNN.

Amos, członek Partii Liberalnej kierowanej przez premiera Kanady Justin TrudeauJustin Pierre James Trudeau Czas ogłosić krajową katastrofę klimatyczną. Kursy stacjonarne w Toronto odwołane. Przy różnych okazjach Ocasio-Cortez rzuci wyzwanie Bidenowi lub Harrisowi w 2024 roku. JESZCZE, przeprosił po angielsku i francusku na swojej stronie na Twitterze w środę.

„Popełniłem dzisiaj naprawdę niefortunny błąd i jestem oczywiście zawstydzony” – powiedział Amos w swoim oświadczeniu.

„Mój aparat został przypadkowo włączony, kiedy przebierałem się w ubranie robocze po joggingu. Serdecznie przepraszam wszystkich moich współpracowników w domu. To był szczery błąd + to się więcej nie powtórzy” – dodał.

READ  Szefowie Facebooka i Twittera krzyżują ogień pytań. W Senacie USA przetłumaczyli oznaczenia wkładów

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.