Connect with us

Sport

Kanada pokonuje Tajlandię w Mistrzostwach Świata w Siatkówce Kobiet

Published

on

treść artykułu

ŁÓDŹ, Polska – Alexa Grey i Kiera Van Ryk zdobyli po 25 punktów, gdy Kanada pokonała Tajlandię 3-1 na Mistrzostwach Świata w piłce siatkowej kobiet FIVB we wtorek.

reklama 2

treść artykułu

Kanada, która otworzyła wydarzenie przegranymi z broniącymi tytułu Serbią i numerem 1 w Stanach Zjednoczonych, świętowała swoje czwarte z rzędu zwycięstwo 25-19 25-21 23-25 ​​25-22 decyzją nad Tajlandią w pierwszym meczu 1/8 finału turnieju.

treść artykułu

– Myślałem, że wykonaliśmy świetną robotę, wykonując plan gry – powiedział trener Kanady Shannon Winzer. „Byliśmy dość konsekwentni przez całą grę. W trzecim secie, kiedy byliśmy z tyłu, staraliśmy się zrobić za dużo, ale wróciliśmy do czwartego seta tak, jak zbliżaliśmy się do dwóch pierwszych – zachowajmy spokój, zdobądźmy dobre odczyty, róbmy dobre ruchy i kontrolujmy to, co możemy zrobić , co działa dla nas.”

treść artykułu

Kanada prowadziła w punktach ataku (65-63) i dominowała w punktach bloku (13-5).

READ  KaVontae Turpin szybko zrobiła wrażenie na Kowbojach

– Ciężko służymy w tym turnieju i to wyprowadza drużyny z systemu, co ogromnie pomaga nam w obronie – powiedział Gray.

Kanada zagra w środę z Turcją.

19. Mistrzostwa Świata Kobiet będą współorganizowane przez Holandię i Polskę, a mecze będą rozgrywane w trzech holenderskich i trzech polskich miastach do 15 października.

Sprawdź naszą sekcję sportową, aby uzyskać najnowsze wiadomości i analizy. Chcesz postawić? Odwiedź naszą sekcję zakładów sportowych, aby uzyskać wiadomości i kursy.

    Wyświetlacz 1

Uwagi

Postmedia stara się utrzymać żywe, ale cywilizowane forum do dyskusji i zachęca wszystkich czytelników do dzielenia się swoimi opiniami na temat naszych artykułów. Moderowanie komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się w witrynie. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — otrzymasz teraz wiadomość e-mail, gdy otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, pojawi się aktualizacja w wątku komentarzy, który obserwujesz, lub gdy użytkownik, którego obserwujesz, obserwuje komentarze. Odwiedź naszą Wytyczne dla społeczności aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat dostosowywania swojego E-mail ustawienia.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.