Connect with us

Nauka

Justyna Nagłowska wystawiła piękny ganek w stylu boho. Posiada duże lustra ukryte wśród roślin. “moje niebo”

Published

on

Justina Nagloska i Boris Szyk wracali do domu w niedzielę po relaksujących wakacjach. O dziwo nie ucierpieli z tego powodu, a wręcz przeciwnie – dziennikarka przyznała, że ​​bardzo chciałaby wrócić. Stworzyła dla siebie wygodną przestrzeń i nigdzie nie czuje się lepiej. Pochwal się pięknym balkonem w stylu boho.

Obejrzyj wideo
Zdesperowani kibice żegnają Marcina Dobla po obozie

Justyna Nagłowska była wyborcą PiS. „Nie mam tolerancji ani współczucia dla głupoty”

Justyna Nagłowska jest dumna z tarasu

Justyna Nagłowska opisała poszczególne etapy przygotowania altany w ogrodzie. I jest naprawdę duży, więc było o czym rozmawiać. Podzieliłem go na dwie strefy – na odpoczynek i obiad. To właśnie przemyślany projekt tej przestrzeni sprawia, że ​​czujesz, że nigdzie nie czujesz się tak komfortowo jak we własnym domu.

A po wakacjach… ale to mnie nie smuci. czemu? Ponieważ uwielbiam wracać do domu. Nadal czuję się jak na wakacjach. Taki był plan i pomysł, kiedy zaczęłam organizować strefy relaksu na świeżym powietrzu – Nagłowska zaczęła na Instagramie.

Justina chciała, aby każdy członek rodziny miał tam miejsce. W końcu para ma cztery Dzieci. Roczny Henio, ale w dodatku Borys Szyc jest także ojcem 17-letniej Sonyi, z którą ma związek z Anną Bareją. Z kolei Nagłowska jest matką dwóch córek – Franceski i Stefanii.

Zobacz teżAutor: Justyna Nagłowska otwarcie o podróżach z dziećmi. „To nie ma nic wspólnego z licencją terminową”. przyszedł z inną nazwą

Dziś będzie o balkonie i ogrodzie. Układałem to etapami i po trzech latach ze spokojem i satysfakcją mogę powiedzieć, że się udało. Stworzyła dla naszej rodziny dwie przestrzenie – do odpoczynku i jedzenia.

Na werandzie Justyny ​​i Borysa jest dużo miejsca. W jadalni stoi drewniany stół otoczony dużą ilością zieleni. W ogromnej strefie odpoczynku stoją palety z mnóstwem poduszek. tam też zobacz lustra Otoczony roślinami, motywami makramy i dużym wzorzystym dywanem. Nagłowska jest zadowolona z efektów swojej pracy twórczej.

Nie musisz już nigdzie iść. Mam własny raj. Nic tak nie sprawia mi radości i spełnienia, jak dekorowanie domu. Mógłbym nad tym spędzić godziny. To jest mój relaks. To cecha mojego horoskopu. Jestem zadowolony z tego efektu.

Justina Nagovska składa hołd późnemu macierzyństwu. „Już się tak nie spieszę”

Czy dobrze sobie radzili?

READ  Podejrzane nagranie „UFO” unoszącego się nad New Jersey doprowadza do szaleństwa łowców obcych

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *