Connect with us

Zabawa

Julia Wieniawa z ekscytacją promuje WŁASNĄ MARKĘ KOSMETYCZNĄ. „To będzie cholerna bist”

Published

on

Nie ma co do tego wątpliwości Julia Wieniawa to jedna z najbardziej przedsiębiorczych polskich celebrytów. Już za kilka lat, zaczynając od występów w Rodzince.pl Niepozornej warszawskiej kobiecie udało się zbudować silną pozycję w show biznesie.

Obecnie Julka jest nie tylko aktorką, ale także aktorką śpiewać, pozuje do zdjęć i bierze udział dochodowe kampanie reklamowe. Dzięki lukratywnym kontraktom młodego celebrytę już teraz stać na inwestycje. Niedawno wyszło, że 21-latka dodała do swojej listy nieruchomości kolejne mieszkanie. Tym razem wybrała Mieszkanie wielopoziomowe w nowoczesnym budynku.

Julia Wieniawa: „Reżyserzy chcą mnie w komediach ze względu na mój zasięg. Nie chcę zepsuć mojego zdjęcia na plakacie”.

Jednak to nie koniec biznesowych ambicji byłej dziewczyny Antek Królikowski. czwartek Wieniawa postanowiła podzielić się swoim kolejnym biznesem z fanami i zdradzić, że robi to dla siebie … Marka kosmetyków.

Jakiś czas temu opublikowałem teaser o moim najważniejszym projekcie w moim życiu. W końcu nadszedł ten dzień i mogę Wam pokazać, o co mu chodziło. Mam 21 lat i właśnie otworzyłem własną markę kosmetyczną @jusee_cosmetics. Sny się spełniają – Czytamy pod najnowszym zdjęciem celebrytki, na której pozuje lizać lizaka.

O nowym sklepie Julia nie omieszkała poinformować poprzez nagrania opublikowane na InstaStories:

bCSvfhhp

Witam, jest 12 w południe, więc specjalnie dla Ciebie niespodzianka – Zaczyna się podekscytowana „kobieta renesansu”. W końcu nadszedł dzień, w którym mogę podzielić się z Wami informacjami, które ukrywam i strzegę od ponad roku! Otworzyłam własną markę kosmetyków Jusee Cosmetics – Podekscytowany Wieniawa ogłasza światu i kontynuuje w tajemniczy sposób:

Nie potrafię powiedzieć, co to będzie, jakie to kosmetyki, co będzie w naszej ofercie. Musisz uzbroić się w cierpliwość, ale przysięgam, że będzie za niska.

bCSvfhhq
bCSvfhhr
bCSvfhhK

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *