Connect with us

Świat

Jon Voight mówi o wzroście antysemityzmu w USA: „Czy nie widzisz tego horroru?”

Published

on

Jon Voight przekazał ognistą wiadomość przeciwnikom Izraela na Twitterze po gwałtownym wzroście anty semickie Przestępczość w Stanach Zjednoczonych.

Komentarze gwiazdy docierają do Izraela i Hamasu zgodził się na rozejm po dniach konfliktu. Palestyńska grupa terrorystyczna Hamas wystrzeliła w tym miesiącu ostrzał rakietowy w kierunku Izraela, celując w Jerozolimę, południowy Izrael i Tel Awiw. Izrael odpowiedział serią nalotów. W Gazie zginęło co najmniej 181 Palestyńczyków, w tym 52 dzieci i 31 kobiet, z których 1225 zostało rannych, a ośmiu Izraelczyków zostało zabitych, w tym 5-letni chłopiec i żołnierz.

Voight sfilmował, jak przemawia bezpośrednio do kamery w filmie udostępnionym na Twitterze w przeszłości.

W nim chrześcijański i konserwatywny aktor potępia antysemityzm i oskarża „liberalnych nie myślicieli” o demonstrowanie antyizraelskich nastrojów w Internecie i „na naszych własnych ulicach Beverly Hills”.

JON VOIGHT MÓWI, ŻE TRUMP jest jedynym człowiekiem, który może uratować ten naród

Jon Voight wygłosił ognistą i emocjonalną wiadomość dotyczącą wzrostu antysemityzmu.
(Amy Sussman / WireImage)

„Jak mam sobie z tym poradzić? Jak możemy zobaczyć prawdę? Co jest nie tak ze wszystkimi? Czy nie widzisz tego horroru, horroru, który atakuje Żydów? Mam dość twoich wyznawców, liberalny nie myślący którzy po prostu podążają, biją i nie widzą prawdy. ” on mówi. „Żydzi byli atakowani od wieków, Hitler zabił miliony niewinnych Żydów i dzieci i umieścił ich w komorach gazowych. Co jest z wami nie tak? Jak śmiesz atakować prawe dusze z najwyższych prawd Bożych na naszych własnych ulicach Beverly Hills? ”.

JON VOIGHT „Obrzydliwe kłamstwo”, które wygrało wybory: „Walczmy w tej walce”.

Według aktualnego Analiza przeprowadzona przez Anti-Defamation LeaguePonad 17 000 tweetów opublikowanych na platformie w okresie od 7 do 14 maja, kiedy rozpoczęła się przemoc, zawierało wariację na temat wyrażenia „Hitler miał rację”.

READ  Chiny uderzają w USA i Kanadę sankcjami, ponieważ w Xinjiangu narastają opady

Aktor chwalił naród żydowski w Izraelu i potępiał wszystkich przeciwników jako „wstyd dla tej planety ziemi”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA ROZRYWKOWEGO

„Kim jesteście? Wy liberalni głupcy. Zgadza się, głupcy” – mówi. „Czego cię uczono? Niszczyć życie, kraść, wypaczać ideę wolności? Wolność była amerykańskim marzeniem. Żyda nauczono kochać, szanować i szanować moralność Dziesięciu Przykazań. Czego uczysz liberałów ? Pokonaj Izrael. ”„ Twierdzisz, że jesteś dobry, jesteś hańbą dla tej planety Ziemi ”.

Voight zakończył emocjonujący film przesłaniem o sprawiedliwej zemście na antysemickich ludziach.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

„My, jako naród, staniemy razem z Izraelem i nie pozwolimy, aby wasze barbarzyńskie słowa niesprawiedliwości zniszczyły ziemię Bożą. Jego świętą ziemię, do której Jezus przeszedł” – powiedział wyraźnie rozgniewany.

„My i Bóg pokonamy każdego, kto zniszczy niewinną duszę. Moc Boża. Wy, antysemiccy głupcy, zapłacicie cenę, gdy Bóg zainterweniuje, ponieważ nikt nie zamierza zniszczyć ziemi Bożej, Izraela, ziemi świętej cudów i modlitwy . Niech Bóg błogosławi ”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *