Connect with us

Sport

Jodie Allen Williams | Wiadomości, sport, praca

Published

on

1955-2023

SALEM — Jodie Allen Williams, lat 67, zmarła o godzinie 1:10 w czwartek, 16 marca 2023 r. w Hospicjum Doliny w Poland Township, Ohio.

Jodie urodziła się 31 sierpnia 1955 roku w Salem jako córka Edwarda i Diany (Stanion) Williams.

Jodie była absolwentką West Branch High School w 1973 roku. Pracował dla MPI Label Systems jako drukarz przez 44 lata i przeszedł na emeryturę w 2017 roku.

Zapalony wędkarz, wielu powiedziałoby, że żył z wędkowania, był też myśliwym i uwielbiał spędzać czas na świeżym powietrzu. Jodie lubił spędzać czas z rodziną, zwłaszcza z wnukami, które pieszczotliwie nazywają go Pop-Pop. Wielu przyjaciół znało go jako Mózg, podczas gdy inni czule znali go jako Beesona, Wujka B i Szachy.

Jodie pozostawił córkę Jamie Schmid i jej męża Jasona oraz dwoje dzieci, Wes Schmid i Mara Schmid, wszyscy z Akron; jego partnerka od 30 lat, Kathy Bates z Salem; trzej bracia, Shawn Williams z Beloit, Scott Williams i jego żona Anita z Sebring, Ed Williams i jego narzeczona Sandy z Bellville; oraz dwie siostry, Amy Jacko i jej mąż Joe z Malvern i Susan Williams i jej partnerka Marcia z Beloit oraz siostrzenice i siostrzeńcy.

Przed śmiercią Jodie zmarli jego rodzice i ciocia Róża Bartek, która była dla niego jak druga matka po śmierci własnej matki.

Przyjaciele i rodzina będą mile widziani w Stark Memorial we wtorek, 21 marca 2023 r., w godzinach od 12:00 do 14:00.

O godzinie 14:00 odbędzie się nabożeństwo w domu pogrzebowym, któremu przewodniczyć będzie pastor Leonard Moore.

W przypadku braku możliwości przybycia prosimy o przesłanie „Uściski z domu” Program na www.starkmemorial.com/hugs-from-home.

Aby zobaczyć nekrolog Jodie, złożyć kondolencje lub zamówić kwiaty, odwiedź stronę www.starkmemorial.com.

21.03.23

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *