Connect with us

Zabawa

Joanna Przetakiewicz szczerze mówiąc o stylu Agaty Dudy. Minus za kaptur plus … [PLOTEK EXCLUSIVE]

Published

on

Joanna Przetakiewicz to niewątpliwie jedna z najlepiej ubranych Polek. Dyrektor kreatywna La Mania ma wyczucie stylu i dokładnie wie, w jakiej sylwetce wygląda najlepiej – zwykle wybiera obcisłe spodnie i eleganckie kurtki. Świetnie czuje się też w galowych sukienkach, co wielokrotnie udowadniała, pozując pod ścianami ze swoim narzeczonym, Rinke Rooyensem. Jak ona, jako koneserka mody, ocenia styl pierwszej damy, Agata Duda?

ZOBACZ TEŻ:: Jan Kulczyk musiał walczyć o Joannę Przetakiewicz. Otrzymał naganę od przyjaciela [PLOTKERSI EXTRA]

Obejrzyj wideo
Joanna Przetakiewicz nie boi się, że kocha luksus [PLOTKERSI]

Joanna Przetakiewicz serdecznie o Agacie Duda

Agata Duda przyzwyczaiła Polaków do klasycznych i bardzo konserwatywnych stylizacji. Pierwsza Dama współpracuje z doradcami, którzy po ponad pięciu latach prezydentury jej męża dokładnie wiedzą, z czym nauczycielka niemieckiego czuje się najlepiej. Zwykle są to garnitury w stonowanych kolorach, sukienki do kolan lub eleganckie płaszcze. Jakiś czas temu poprosiliśmy Joannę Przetakiewicz o ocenę jednej z jej stylizacji. Dyrektor kreatywny La Mania był zachwycony.

Sama stylizacja jest bardzo klasyczna i niezła jak na pierwszą damę. Wolałabym, żeby ten kaptur był dużo prostszy, ale w sumie tak: płaszcz jest bardzo piękny, to, że ma coś białego pod spodem, czarna torebka – taka stylizacja nie jest zła.

Joanna dodała, że ​​wola prezydenta w r fryzura czesana iz powrotem. Była więc w mniejszości – krytycy mody najczęściej polecają Agatę Dudę do noszenia jej włosy ułożone z boku.

Zdecydowanie wolę Panią Agatę Dudę z fryzurą skierowaną do góry – jest szczupła, wygląda na wyższą i majestatyczną.

Agata Agata Duda East News

Czy zgadzasz się z opinią Joanny?

ZOBACZ TEŻ:: Agata Duda, kolorowa jak tęcza, wyłania się z pałacu prezydenckiego. Pierwsza dama zaskoczyła swoim pojawieniem się na dożynkach

READ  Ten adwokat z Departamentu Sprawiedliwości zarabia 103 000 dolarów rocznie. jak ona je spędza
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *