Connect with us

Zabawa

Koledzy Meghan’s Suits wyszli „przestraszeni” po tym, jak paparazzi włamali się na plan: „To było niebezpieczne”

Published

on

Koledzy Meghan’s Suits wyszli „przestraszeni” po tym, jak paparazzi włamali się na plan: „To było niebezpieczne”

Współpracownicy z Suits byli „przerażeni” po tym, jak paparazzi włamali się na plan (Netflix)

Producent Suits ujawnił, w jaki sposób serial musiał zaostrzyć środki bezpieczeństwa na planie, ponieważ paparazzi próbowali zrobić mu zdjęcia Megan Markle.

41-latek, który grał Rachel Zane w dramacie prawniczym, wciąż kręcił serial w Toronto, kiedy ogłoszono, że spotykają się w październiku 2016 r. Książę Harry.

Po tym, jak ich związek został upubliczniony, gwiazda stanęła w obliczu gwałtownego wzrostu zainteresowania opinii publicznej i uwagi mediów, co doprowadziło do pojawienia się niektórych paparazzi na planie.

Producent Friend and Suits, Silver Tree, wspominał ten okres ich romansu i ujawnił, w jaki sposób produkcja musiała zastosować surowe środki, aby trzymać fotografów z dala.

mówić w Film dokumentalny Netflix o Harrym i MeghanTree powiedział: „Paparazzi zaczęli przychodzić, aby ją zobaczyć, a ludzie próbowali kupić dzienniki połączeń od asystentów produkcji w naszym programie, aby mogli dowiedzieć się, kiedy kręciła.

„Dostali te naprawdę długie obiektywy i poszli na wzgórza, aby je zobaczyć.

Markle ze swoim współpracownikiem Patrickiem J. Adamsem w garniturach (USA Network)

Markle ze swoim współpracownikiem Patrickiem J. Adamsem w garniturach (USA Network)

„Ludzie włamywali się do obszaru, w którym znajdują się przyczepy kempingowe, próbując zrobić jej zdjęcia, jak wsiada i wysiada z przyczepy. Zaczęło się jej to wydawać trochę niebezpieczne.

Silver przyznał, że wtargnięcie było tak poważne, że produkcja musiała zamknąć wszystkie przyczepy aktorów.

„To było prawdziwe wyzwanie logistyczne, ponieważ występuje w programie telewizyjnym, a jej naturą jest nie utrudniać nikomu” – dodała.

„Ale nie sądzę, żeby ktokolwiek wiedział, jak sobie radzić z tą nową normalnością. Bałem się, że ktoś będzie na nią czekał w jej przyczepie.

Chociaż Meghan zgłosiła, że ​​była śledzona na policję przez „ośmiu dorosłych mężczyzn”, twierdziła, że ​​powiedzieli jej, że nic nie mogą zrobić, ponieważ się z nią spotykała.

READ  Sara James właśnie ujawniła ogromne wiadomości dotyczące kariery - z Disneyem

Niedługo potem NBC zatrudniła ochronę, aby pomóc teraz królewskiemu mężczyźnie bezpiecznie dostać się do pracy iz pracy.

Pierwsze trzy odcinki Harry’ego i Meghan są dostępne do transmisji strumieniowej Netflixa Teraz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *