Connect with us

Zabawa

JioFiber otrzymuje w marcu konkurencję ze strony AirtelXStream, ACT i Tata Sky Broadband jako największy indeks ISP Netflix w marcu

Published

on

JioFiber mierzy się z konkurencją pod względem szybkości łącza szerokopasmowego. Podczas gdy JioFiber nadal jest liderem prędkości mierzonej w indeksie Netflix ISP w marcu 2021 r., Dodano również innych dostawców usług internetowych (ISP), takich jak AirtelXStream, ACT i Tata Sky Broadband, które również mają średnią prędkość 3,6 Mbit / s. . JioFIber znajduje się na szczycie listy dostawców usług internetowych Netflix od sześciu miesięcy i wprowadził nową ofertę, która oferuje dodatkowe 15 dni i 30 dni ważności dla dwuletnich i rocznych planów szerokopasmowych.

Według giganta strumieniowego, indeks prędkości dostawców usług internetowych Netflix jest miarą wydajności Netflix w prime time dla niektórych dostawców usług internetowych (ISP) na całym świecie. Netflix zauważa również, że wskaźnik szybkości dostawcy usług internetowych nie jest miarą ogólnej wydajności żadnej innej usługi lub danych, które mogą być przesyłane w sieci tego dostawcy usług internetowych.

W zeszłym roku Jio wprowadził światłowodowe usługi szerokopasmowe od Rs 399 po tym, jak kultura pracy w domu stała się normą dla ludzi w całym kraju. Inni dostawcy usług internetowych poszli w jego ślady. AirtelXStream zaczął oferować nieograniczony dostęp do Internetu, a także oferował swoje plany szerokopasmowe od Rs 399. Excitel oferował również plany za 399 rupii przy subskrypcji na rok.

Wracając do indeksu Netflix ISP, JioFiber, Airtel, ACT i Tata Sky Broadband 7 Star Digital, Alliance Broadband, Excitel Broadband, GTPL, Hathway, SPECTRA, Syscon Infoway i YOU Broadband zajęły drugie miejsce z prędkością 3,2 Mbit / s.

Na trzecim miejscu w indeksie ISP Netflix znalazła się usługa szerokopasmowego One Broadband NXTDIGITAL o szybkości 3 Mbit / s, a za nią uplasowała się państwowa firma telekomunikacyjna Bharat Sanchar Nigam Limited (BSNL), D-Vois i Tikona o szybkości 2,8 Mbit / s s. MTNL. znalazł się na dole indeksu ISP z prędkością 2,4 Mbit / s.

READ  CD PROJEKT dotknięty atakiem ransomware

W indeksie średnich krajów drugie miejsce na liście zajęły Indie z prędkością 3,2 Mbit / s, obok Argentyny, Austrii, Boliwii, Brazylii, Chile, Francji, Grecji, Włoch, Paragwaju, Polski, Tajwanu, Trynidadu, Tobago i Urugwaju.

Na pierwszym miejscu ze średnią prędkością 3,4 Mbit / s są następujące kraje: Australia, Belgia, Kanada, Dania, Finlandia, Niemcy, Hongkong, Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Luksemburg, Malezja, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Panama, Portugalia, Rumunia, Singapur, Korea Południowa, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajlandia, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *