Connect with us

technologia

Jeszcze smuklejszy telewizor The Frame firmy Samsung powraca na targi CES 2021 w przebraniu na ścianę

Published

on

Nowa wersja ramy The Frame z 2021 roku jest cieńsza niż wcześniej i ma rozmiar 75 cali.

Drew Evans / CNET

Ta historia jest częścią TETutaj nasi redaktorzy przedstawiają najnowsze wiadomości i najgorętsze gadżety w pełni wirtualnych targów CES 2021.

Wprowadzony po raz pierwszy od Samsunga Rama Telewizja w 2017 roku zawsze była atrakcyjnym pomysłem dla konkretnego nabywcy świadomego designu. Zamiast dużego, brzydkiego czarnego prostokąta na ścianie ten „telewizor” wygląda jak obraz, zdjęcie w ramce lub inna grafika ścienna. Firma od lat powtarza The Frame, poszerzając zakres dostępnych rozmiarów, rozszerzając bibliotekę dostępnych dzieł sztuki i dodając najnowszą wersję dla CES 2021i jeszcze bardziej pomniejsz szafę.

Nowa ramka otula ścianę o grubości zaledwie 24,9 mm, zbliżonej do głębokości typowej ramki do zdjęć. Jak zwykle można dopasować ramkę dookoła obrazu, a nowa wersja zawiera opcję kątowej („skośnej”) ramki. Ramki innych firm są również dostępne dla The Frame.


Bieganie:
Spójrz na to:

Telewizor Samsung Frame TV jest coraz cieńszy dzięki większej …


2:27

Rama ma od 32 do 75 cali. Rozmiary 32- i 43-calowe można również oglądać w orientacji pionowej, w pionie zamiast w poziomie, jak w tradycyjnym telewizorze. Jeśli jednak nie otrzymasz niestandardowego uchwytu, nie będziesz w stanie obrócić go automatycznie, tak jak robi to Samsung Sero TV.

Płatna subskrypcja Sklep z dziełami sztuki firmy Samsung (5 USD miesięcznie) daje dostęp do wszystkich 1400 dzieł sztuki pochodzących z „światowej sławy” instytucji, od obrazów, zdjęć, krajobrazów po abstrakcje i nie tylko. Możesz również kupić elementy pojedynczo lub mieć własne zdjęcia (lub grafikę!) Na wystawie.

Poza smukłością Samsung nie zrobił wiele, aby poprawić obraz w porównaniu do wersji 2020. Ramy 2021 mają Rozdzielczość 4K, Technologia QLED z kropkami kwantowymi i brakujące podwójne podświetlenie LED firmy lokalne ściemnianie. Ze względu na te specyfikacje nie spodziewamy się, że będzie on konkurował z jakością obrazu pliku Standardowe telewizory QLED, takie jak Q80T, nie mówiąc już o wszystkim Nowe modele Samsunga Neo QLED. Z drugiej strony zdecydowanie lepiej sklasyfikować połączenie.

Telewizory Samsung The Frame 2021 pojawią się jeszcze w tym roku. Dokładne nazwy modeli i ceny nie zostały ujawnione.

READ  Toyota daje Suprze instrukcję obsługi, pomija silnik, który najbardziej jej potrzebował
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *