Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Jennness z Mount Pleasant to polska zawodowa siatkarka | Sporty

Published

on

Jennness z Mount Pleasant to polska zawodowa siatkarka |  Sporty

Oprócz pensji klub zapewnia mu mieszkanie i samochód. Jest to również standard obowiązujący dla setek Amerykanów i kobiet, którzy przybywają do Europy, aby grać w profesjonalną koszykówkę, gdzie prawie każdy kraj ma swoją ligę.

„Każdy ma inny kontrakt. Ale większość obcokrajowców oprócz samochodu będzie miała płatne mieszkanie i media” – mówi o siatkarzach. „Samochód, mieszkanie i pensja są dla graczy normalne”.

Jak spędza wolny czas w nowym domu?

„Dużo Netflixa; Mam kumpla z mojej szkoły, który gra w Finlandii, więc oglądamy programy na Netfliksie, a potem o nich rozmawiamy” – mówi Jenness. „Dużo gotuję. Gotuję wszystkie trzy posiłki prawie codziennie, chyba że moi koledzy z drużyny wychodzą. Robię dużo drzemek. Zrobiłem kilka fajnych rzeczy. Poszedłem do parku rozrywki, największego w Europie.”


Wariacje na temat nazwy jego nowego miasta pojawiły się po raz pierwszy około 1220 roku i słynie ono z klasztoru Paulinów na Jasnej Górze, w którym znajduje się obraz Czarnej Madonny.

Wojska niemieckie wkroczyły do ​​miasta 3 września 1939 r., a następnego dnia nastąpił Krwawy Poniedziałek, w którym zginęło podobno nawet tysiąc mieszkańców.

Pozytywnym akcentem jest to, że okolica ta jest domem dzieciństwa modelki Julii Banas; nieżyjący już Jerzy Kulej, mistrz olimpijski w boksie; oraz Jakub Błaszczykowski, wybrany Polskim Piłkarzem Roku 2008 i 2010.

„Wybrałam się na kilka spacerów po mieście” – powiedziała Jenness.

„To naprawdę wyjątkowe przeżycie. Cieszę się, że mam szansę tego doświadczyć” – mówi. „Umiem liczyć do 100 po polsku; Znam części ciała. Prawie wszyscy tutaj mówią trochę po angielsku. Dopóki jesteś uprzejmy, nie mają nic przeciwko mówieniu po angielsku.

I nie boli, jeśli potrafisz uderzyć piłkę naprawdę mocno, a to jest to, co Jenness naprawdę chce robić w grze, gdy już będzie w pełni zdrowy.

READ  Polska przypomina 50 ambasadorów mianowanych przez były prawicowy rząd | Polska

Notatka redaktora: David Driver, pochodzący z Harrisonburga w Wirginii, jest autorem książki „Hoop Dreams in Europe: American Basketball Players Building Careers Overseas”. Jest także współautorem książki „From Tidewater to the Shenandoah: Snapshots from Virginia’s Rich Baseball Legacy”. Obie książki są dostępne na Amazonie i pod adresem daytondavid.com

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *