Connect with us

Zabawa

Jeff Goldblum szaleje z Wesem Andersonem i Theloniousem Monkiem

Published

on

4. „Śmierć sprzedawcy” Arthur Miller jest dla mnie tak fascynujący i wiele razy, kiedy eksperymentowałem i myślę, że źle stosowałem to, czego nauczyła mnie Sandy Meisner – wpadłem na pomysł, że nie mogę działać bez naprawdę załamania się i płaczu i wykonywania najgłębszej pracy, jaką znałem – Czasami używałem go do zbytniego przygotowania. Po prostu chwycił mnie w najgorszy, najlepszy i najstraszniejszy sposób.

5. Bracia Burns Ken Burns„Spotkałem go raz na lotnisku, nie żebym go nawet znał, ale trochę go poznałem i mogę nawet trochę z nim popracować, wierzcie lub nie. Ric Burns, jego brat, wyreżyserował serial dokumentalny „Nowy Jork” i za każdym razem, gdy wracam do Nowego Jorku, lubię tam wracać, ponieważ ucieleśnia amerykański eksperyment, który Nowy Jork jest dla mnie wzorem, uczy się doceniać emocjonalnie i cudownie.

6. Mój ogród Dom, w którym się znajduję, jestem tu od 35 lat. Na tym podwórku, w którym teraz zapuściłem korzenie, jest to idealne miejsce dla dzieci i Emilie oraz dla naszych obecnych doświadczeń. I często mówię do siebie: „O rany, dlatego to zrobiłem. Więc wstawiłem ten basen i pokornie uczyniłem z niego raj w dżungli.” Widzę go jej oczami i każdy jego zakątek jest zbadany, a kiedy odchodzę, a potem wracam, odczuwam fizyczne poczucie ulgi i pożywienia.

7th Pinewood Studios To jest miejsce, w którym właśnie kręciliśmy [“Jurassic World: Dominion”]i oczywiście ma historię. Uwielbiam Jamesa Bonda i myślę, że nakręcili tam wiele filmów o Bondzie. Mieliśmy wyzwanie, robiąc to i bulgocząc w hotelu Langley bardzo blisko. Przejęliśmy to i wszyscy byliśmy wielokrotnie testowani i mieliśmy wiele, wiele protokołów. Potem pojechałem do Pinewood i nakręciliśmy ten film z Laurą Dern i Samem Neillem oraz oczywiście Chrisem Pratt i Bryce Dallas Howard. Po prostu świetnie się bawiłem.

READ  Jest inteligentna, a to jest śmieszne w przypadku kobiet

8. Thelonous mnich Gram na pianinie. Nadal jestem skromnym uczniem starającym się być lepszym. Thelonious Monk, nie próbuję go naśladować – nie żebym mógł. Jak wiesz, kiedy czytasz o nim i przeglądasz dokumentację o nim, „Prosto, nie myśliwy”, jakim był wyjątkowym, niekonwencjonalnym i głębokim artystą. Kiedy usłyszysz nagranie notatki, w której akurat jesteś pochłonięty, powiedz: „Och, to jest Thelonious Monk”.

9. Jajka Emilii Zaczęłam robić rustykalną jajecznicę, na którą przeciągam trochę sera po patelni. Ale zrobiła jajka i jest po prostu doskonała. Dostaje to bardzo wyjątkowe francuskie masło, a następnie naciera je francuskim serem, solą i pieprzem. Jest trochę rzadki, ale niezbyt rzadki, więc biorę nóż i kroję go na kilka konkretnych kawałków, a następnie piję z jogurtem greckim i łykiem soku pomarańczowego.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *