Jeden bieg tutaj, jeden bieg tam | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie sztabu / Brian Yauger Polski senior Andrew Centofanti rozdziela obrońców Canfield, Treya Dye (z lewej) i Roena Marinelliego, którzy rzucają się do kosza w drugiej połowie wtorkowego meczu. Centofanti zakończył z 16 punktami.

CANFIELD – Canfield wszedł do ostatniej kwarty bitwy pod Route 224 we wtorek, mając pięć punktów przewagi po zdobyciu kilku szybkich koszyków w trzeciej. Polska w czwartym kwartale ruszyła własnym biegiem, walcząc o odzyskanie przewagi i zwycięstwo nad kardynałami w latach 70-62.

„Jestem pod wielkim wrażeniem siły obu drużyn” – powiedział trener Bulldogs Ken Grisdale. „Wjeżdżamy na czwarte miejsce i nie czułem się zbyt dobrze, kiedy zatrzymywałem się. Myślałem, że dokonaliśmy kilku poprawek. Wzięliśmy Andrew Centofantiego i założyliśmy go (Canfield Senior Trey) Dye i myślę, że to był dla nas naprawdę duży punkt zwrotny, ponieważ naprawdę nas zranił. Pozostali nasi chłopcy wyzdrowieli, a potem popełniliśmy faule na torze. „

Ross Dedo, który zdobył 14 punktów dla Bulldogs, odegrał kluczową rolę w wypchnięciu zespołu z powrotem w czwartej kwarcie z ciężką dwukierunkową stawką.

„Po prostu próbowałem dostać się do kosza, aby zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby sprowadzić naszą drużynę na szczyt” – powiedział Dedo. – Wiem, że mogę strzelić gola, ale muszę poprawić swoją obronę i dlatego uważam, że zostałem w grze dzięki mojej obronie.

Wymieniony jako najwyższy zawodnik w drużynie, mierzący 6 stóp-3, Dedo był niesamowicie skuteczny w odbijaniu nadchodzących podań i utrzymywaniu piłki w strefie ofensywnej Polski.

Zdjęcie sztabowe / Brian Yauger Canfields Zane Muckleroy próbuje pokonać obronę Rossa Dedo z Polski.

„Jest najdłuższym facetem, jakiego mamy. Jeśli tam dostanie się, może zrobić dla nas kilka wspaniałych rzeczy” – powiedział Grisdale.

READ  Polska zwalnia przed Igrzyskami w 2036 roku

Centofanti prowadził Polskę (5-1) z 16 punktami, a Brody Todd dodał 12.

Na czele Canfielda byli Dye i Henry Slavon, którzy obaj mieli po 16 punktów. Chase Lowry zdobył 11 punktów.

Nałożenie Centofanti na Dye zmniejszyło obrazę kardynała i spowodowało suszę, która pozwoliła Buldogom zaatakować. Trener Canfield Todd Muckleroy jest ogólnie zadowolony z ofensywy, ale następnym razem chciałby bardziej skąpej obrony.

„Myślę, że moi chłopcy wykonali dobrą robotę przez większość meczu” – powiedział Muckleroy. „Byłem z nich dumny, jak spędzili tam czas i zagrali kilka meczów na torze. W ostatnim kwartale mieliśmy dość dużą suszę.

„Prowadziłeś 13-0 i to świetnie. Nie możemy tego mieć. Jestem szczęśliwy, że zdobyliśmy ponad 60 punktów, ale nasza obrona nie spisała się dobrze, kiedy oddali 70. Ogólnie rzecz biorąc, jest kilka dobrych rzeczy, o których warto wspomnieć o tej grze. „

Polska pojedzie w sobotę do Leavittsburga, by zmierzyć się z LaBrae. Planowanie drużyny, która rozegrała tylko jeden mecz w tym sezonie, jest trudne, ale Grisdale ma pojęcie, jakie wyzwania przyniesie drużyna trenowana przez Chada Kisera.

„Próbuję dostać film z zeszłego roku tylko po to, żeby zobaczyć ich pracowników, bo myślę, że w zeszłym roku byli młodszym zespołem” – powiedział Grisdale. „Trener Kiser jest świetnym trenerem i pozwoli dzieciom się przygotować. Myślę, że wrażenia z gry zrobią ogromną różnicę. … Musisz ponownie rozegrać grę. Możesz ćwiczyć, co chcesz, więc mam nadzieję, że jest to dla nas korzystne. „

Canfield (2-5) otwiera 2021 od starcia z Chaneyem.