Connect with us

technologia

Japoński Super Nintendo World zostanie otwarty wiosną 2021 roku

Published

on

Nintendo ma ogłosił że pierwszy park rozrywki zostanie otwarty późną wiosną przyszłego roku w Universal Studios Japan w Osace. Super Nintendo World miało zostać pierwotnie otwarte przed Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi 2020 w Tokio Data została przesunięta wraz z samymi grami z powodu pandemii COVID-19.

W przyszłym tygodniu Nintendo otworzy także tematyczną kawiarnię i sklep w hollywoodzkiej sekcji Universal Studio Japan. Tak wyglądają na zewnątrz i wewnątrz:

Oto niektóre pozycje, które można znaleźć w menu kawiarni, w tym kanapki z naleśnikami w stylu Mario i Luigi, super grzybowy napój w tropikalnej butelce i napój gazowany z wąsami:

A oto niektóre przedmioty do sprzedaży w sklepie, w tym koszulka, woreczek i poduszka:

Kawiarnia i sklep będą otwarte od 16 października.

Super Nintendo World to najnowsza i największa próba uzyskania licencji na IP poza grami wideo. Park będzie używać inteligentne bransoletki Ta para z aplikacją mobilną pozwala odwiedzającym wziąć udział w metagrze zbierania monet, jednocześnie mając tradycyjne atrakcje – tak, w tym Mario kart Jazda konna. Universal Studios i Nintendo planują w przyszłości otworzyć podobne obszary w parkach Orlando, Hollywood i Singapuru.

READ  DuckDuckGo krytykuje aukcję wyszukiwarki Google na Androida jako „zasadniczo wadliwą”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *