Connect with us

Zabawa

Jan Nowicki zachwyca się swoim synem. Halina Mlynkova w piękny sposób zwraca się do byłego męża

Published

on

THE Halinie Mlynková Ostatnio dużo się mówi. Gwiazda przeniosła się do Polski z Czech i rozwiodła się. Pożegnanie z Leszkiem Wronką chyba nie należało do najmilszych, bo gwiazda nie chciała komentować, a muzyk napisał tylko jedną piosenkę o swojej byłej żonie, w której wymienił przyczynę rozpadu ich związku. Jednak dziś pamięta się poprzednie małżeństwo Haliny. Wszystko dzięki tacie Łukasz Nowickiktóry mówił pięknymi słowami o byłej synowej.

POLECAMY:: Halina Mlynkova i Leszek Wronka rozwodzą się po pięciu latach małżeństwa! „Decyzja zapadła na początku roku” [PLOTEK EXCLUSIVE]

Obejrzyj wideo
Najgorętsze wesela gwiazd. Mówiła o tym cała Polska. Pamiętasz

Halina Mlynkova i Jan Nowicki nadal mają dobre kontakty

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki byli małżeństwem przez dziewięć lat. Rozwiedli się w 2012 roku, ale dla dobra syna są w przyjaznych stosunkach. Teraz okazuje się też, że piosenkarka bardzo lubi rozmawiać z ojcem jej byłego męża, Janem Nowickim. Aktor w „Kulisach Fame” wyznał:

Za każdym razem, gdy do niej dzwonię, mówię: kochanie, a ona mówi do mnie: tato. (…) Chcę tylko powiedzieć dwa zdania: Halinko, bardzo dziękuję za urodzenie pięknego wnuka Piotra Nowickiego, który mam nadzieję, że kiedyś urodzi Nowickiego więcej. Życzę wszystkiego najlepszego, moja kochana córko – powiedział wzruszony.

Halina i jej syn od ponad roku mieszkają w Polsce. Piosenkarka wróciła do Warszawy z Piotrkiem zaraz po rozwodzie i nie ukrywa, że ​​czuje się wolna.

Mogę tylko powiedzieć, że od roku nie jest on wiążący.

ZOBACZ TEŻ:: Halina Mlynkova bez stanika na wakacjach. „Poprosiłem męża, żeby posmarował mi plecy”.

READ  „Pomyślałem, że lepiej nauczę się jidysz”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *