Connect with us

Sport

„Ironhorse” przeciwko polskim wyzwaniom sportowym szerzy koleżeństwo wśród sojuszników | O forcie

Published

on

ZAGAN, Polska – Żołnierze Zespołu Bojowego 1 Brygady Pancernej Ironhorse, 1 Dywizji Kawalerii i 11 Dywizji Kawalerii Pancernej wzięli udział 27 kwietnia we wspólnym wyzwaniu fizyczno-sportowym.

„Pracowałem z koordynatorem polskich wydarzeń sportowych tutaj, w Żaganiu, przy planowaniu wydarzeń, koordynowaniu wszystkich wymaganych zasobów, ustawianiu drużyn z USA i Polski oraz ustalaniu wszystkich parametrów wydarzeń” – powiedział sierżant Cory White, Better Opportunity for żołnierze samotni i bez opieki Prezydent Żagania.

Zawody obejmowały sztafety 4 x 400 metrów, siatkówkę, podnoszenie ciężarów i wyzwanie kondycyjne wojownika.

„To tak, jak wszystko, co robimy w armii, oni dają z siebie wszystko, my robimy co w naszej mocy i po prostu to robimy. To wszystko jest zabawne, a dzięki niej możemy dalej rozwijać nasze partnerstwo i koleżeństwo ”- powiedział porucznik. Nicholas Maio, dyrektor generalny, siedziba główna i główna siedziba firmy, 1. ABCT. „Oczywiście chcemy wygrać, ale budowanie relacji poza polem bitwy i poza treningiem jest niezbędne, aby dalej rozwijać nasze partnerstwo tutaj w Polsce”.

Wydarzenia mające na celu promowanie koleżeństwa, sprawdzanie sprawności i wzmacnianie partnerstwa między armiami amerykańskimi i polskimi, wystawiły każdego uczestnika na próbę.

“Biegałem dobrze, ale w końcu byłem wyczerpany” – powiedział por. Marta Wieliczko, 11. Dywizja Kawalerii – Polska, Oficer ds. Publicznych. „To były świetne zawody, ale myślę, że wszyscy byli potem zmęczeni. Współpraca między naszymi dwoma narodami, możliwość zaprzyjaźnienia się z naszymi amerykańskimi partnerami i spędzenia razem czasu to naprawdę coś wyjątkowego. “

Chociaż rywalizacja była przyjazna, żołnierze Ironhorse chętnie zademonstrowali swoją sprawność fizyczną.

Takie wydarzenia są wykorzystywane do poprawy współpracy międzynarodowej i interoperacyjności. Z okazji wymiany kulturalnej skorzystali żołnierze obu narodów.

„Istnieje możliwość, że pewnego dnia wpadniemy w konflikt i będziemy współpracować z polską armią lub jednym z naszych sojuszników z NATO i walczyć ramię w ramię” – powiedział Maio. „Ważne jest wcześniejsze zbudowanie tych relacji, abyśmy mogli łatwiej walczyć i wygrywać”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *