Connect with us

technologia

iPhone 12 Pro w kolorze grafitowym i akcesoria MagSafe w większej liczbie rozpakowywanych filmów i zdjęć

Published

on

Chociaż iPhone 12 Pro zostanie uruchomiony dopiero w piątek, mamy teraz wczesne wideo z rozpakowywania urządzenia Dzięki uprzejmości konta DuanRui na TwitterzePozwala to bliżej przyjrzeć się nowemu błyszczącemu projektowi o płaskich krawędziach i eleganckiej opcji koloru grafitowego.

Ben Geskin ponownie przesłaliśmy rozpakowane wideo do YouTube, które umieściliśmy poniżej:


Pojawiło się również więcej filmów z rozpakowywaniem nowej ładowarki MagSafe firmy Apple i nowych etui Przymocuj magnetycznie do tylnej części modeli iPhone’a 12.

Oprócz linii produktów iPhone 12 firma Apple ustaliła, że ​​ładowarka MagSafe jest kompatybilna z iPhone’ami 8 do iPhone 11 Pro Max, ale ładowarka nie jest magnetycznie przymocowana do tych urządzeń. Ładowarka MagSafe jest ograniczona do 7,5 W dla starszych iPhone’ów i 15 W dla modeli iPhone’a 12.

Aaron Zollo z ZolloTech zademonstrował tę kompatybilność wsteczną, ładując iPhone’a 8 i iPhone’a 11 Pro Max za pomocą ładowarki MagSafe. Ładowarka jest również kompatybilna z AirPods i AirPods Pro, ale nie z Apple Watch.


Jeśli chodzi o inne akcesoria MagSafe, kanał YouTube MrHtech opublikował rozpakowywanie nowego silikonowego etui Apple do iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro w pięciu kolorach: granatowym, śliwkowym, różowym cytrusowym, zielonym cypryjskim i kumkwacie. Silikonowe etui zakrywa teraz spód iPhone’a z wycięciami na złącze Lightning, głośnik i mikrofon.

Zdjęcia wersji (PRODUCT) RED silikonowego etui z MagSafe a inne akcesoria można znaleźć na forach MacRumors.

Kanał YouTube iCrackUriDevice udostępnił MagSafe opakowanie Clear Case na iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro. W przeciwieństwie do nowego silikonowego etui, przezroczyste etui nadal odsłania dolną krawędź iPhone’a.


Etui MagSafe pojawią się u większości klientów od piątku, a skórzany portfel jest dostępny z MagSafe wydaje się, że dostawa jest zaplanowana na listopad. Ładowarka Apple MagSafe Duo i skórzane etui z MagSafe będą dostępne w późniejszym terminie.
READ  Polska Ekstraliga i II liga wygrywają jako dostawca danych STATSCORE

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *