Connect with us

technologia

Instrukcje: Wymuś ponowne uruchomienie iPhone’a 12, Włącz tryb odzyskiwania, tryb DFU i nie tylko [Video]

Published

on

Na zewnątrz iPhone SEKażdy iPhone sprzedawany dziś przez Apple ma wyświetlacz „od krawędzi do krawędzi” bez fizycznego przycisku Home. Jeśli aktualizujesz urządzenie z przycisku Home, ten kurs przypominający może nauczyć Cię, jak wymusić ponowne uruchomienie iPhone 12, wejdź w tryb odzyskiwania, tryb DFU itp. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przydatny samouczek wideo.

Zacząć

Ten samouczek działa dla wszystko nowe wersje iPhone’a 12, w tym iPhone 12 Pro oraz nadchodzący iPhone 12 mini i iPhone 12 Pro Max. Kiedy używam terminu iPhone 12, mam na myśli wszystkie modele iPhone’a 12 od teraz.

Aby wykonać którąkolwiek z poniższych funkcji, musisz zapoznać się z przyciskami na swoim iPhonie. Po lewej stronie iPhone’a znajdują się dwa przyciski głośności, a po przeciwnej stronie przycisk boczny.

Ponieważ nowoczesny sprzęt iPhone’a nie ma przycisku Home, przycisk boczny wraz z przyciskami głośności odgrywają ważną rolę, jeśli chodzi o wymuszanie resetowania, przechodzenie w tryb odzyskiwania, tryb DFU itp.

iPhone 12 przycisków głośności i przycisk boczny

Kompletne rozwiązanie wideo

Specjalne podziękowania dla TenorShare – Twórca ReiBoot – za sponsorowanie 9to5Mac na YouTube. Uzyskaj 10 $ zniżki na kod kuponu 9to5mac.

Zasubskrybuj 9to5mac na YouTube, aby uzyskać więcej filmów

Jak wyłączyć iPhone’a 12

Istnieje kilka sposobów wyłączenia iPhone’a 12. Najłatwiejszym sposobem wyłączenia iPhone’a 12 jest naciśnięcie bocznego przycisku wraz z jednym z przycisków głośności aż do przesuń palcem, aby wyłączyć Suwak pojawi się u góry ekranu. Stamtąd po prostu przesuń, aby wyłączyć iPhone’a.

Możesz także przejść do opcji Ustawienia → Ogólne, przewinąć do dołu strony i dotknąć zamknąć Przycisk. To spowoduje to przesuń palcem, aby wyłączyć Suwak, który pojawia się u góry ekranu.

Jak włączyć iPhone’a 12

Aby zabezpieczyć iPhone’a 12, naciśnij i przytrzymaj boczny przycisk, aż logo Apple pojawi się na ekranie. Jeśli to nie zadziała, może być konieczne naładowanie Twojego iPhone’a. Jeśli Twój iPhone ma czarny ekran, a przycisk boczny nie działa, może to być spowodowane tym, że Twój iPhone 12 jest w trybie DFU. Więcej informacji na temat wychodzenia z trybu DFU można znaleźć w poniższym samouczku.

READ  2020 iPad Air vs. iPad Pro: praktyczne porównanie

Jak wymusić ponowne uruchomienie iPhone’a 12

Aby wymusić ponowne uruchomienie iPhone’a 12, wykonaj następujące kroki w krótkich odstępach czasu:

Krok 1: Naciśnij głośniej i zwolnij.

Krok 2: Zmniejsz głośność i zwolnij.

Krok 3: Naciśnij i przytrzymaj boczny przycisk, aż zobaczysz czarny ekran.

Twój iPhone 12 uruchomi się ponownie i automatycznie powróci do ekranu blokady.

Oto jak przełączyć iPhone’a 12 w tryb odzyskiwania

Krok 1: Podłącz iPhone’a do komputera za pomocą kabla Lightning-to-USB. Gdy pierwszy raz podłączasz iPhone’a do tego komputera, musisz stuknąć zaufanie Przycisk, który pojawia się na Zaufaj temu komputerowi Pojawi się okno dialogowe. Następnie musisz wprowadzić hasło na swoim iPhonie, aby potwierdzić parowanie.

Następnie wykonaj następujące czynności w krótkich odstępach czasu:

Krok 2: Naciśnij głośniej i zwolnij.

Krok 3: Zmniejsz głośność i zwolnij.

Krok 4: Naciśnij i przytrzymaj boczny przycisk, aż pojawi się ekran połączenia z komputerem.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *