Connect with us

Nauka

IHG uruchomi hotel w Nottingham. • Projekty hotelowe

Published

on

Obecnie potwierdza się, że wielomilionowy projekt obejmie nowy hotel, którym będzie zarządzać IHG i rozwijana lokalna grupa deweloperska Conygar, w celu stworzenia nowego domu dla marek Hotel Indigo i Staybridge Suites.

Hotel pojedynczej marki będzie miał 223 pokoje i apartamenty – 155 zlokalizowanych wewnątrz Hotel Indigo a kolejne 68 skierowane do osób podróżujących służbowo i prywatnie na kilka nocy w Staybridge Suites, który będzie obejmował szereg udogodnień, takich jak w pełni wyposażona kuchnia i wspólna przestrzeń zewnętrzna wyłącznie dla gości Staybridge Suites.

Stanowią one część ostatniej fazy inwestycji, która będzie obejmowała kolejne 247 mieszkań na wynajem oraz obszerną strefę gastronomiczną z oszałamiającym barem i 100-metrowym tętniącym życiem forum spotkań. Będzie również 3000 m² powierzchni biurowej z elastycznymi usługami z około 400 stołami.

Podpis pod zdjęciem: Przykład salonu w Staybridge Suites w Dundee | Zdjęcie: IHG

Jest to pierwszy tego typu hotel od prawie dwóch dekad i jest częścią charakterystycznego wieżowca.

Karan Khanna, dyrektor wykonawczy IHG UK and Ireland powiedział: „Cieszymy się, że możemy współpracować z Conygar, aby sprowadzić wiodące światowe marki Hotel Indigo i Staybridge Suites do Nottingham jako ważny element rewitalizacji dzielnicy Island Quarter. Te nowe nieruchomości zwiększą obecność IHG w mieście, obok istniejących hoteli Crowne Plaza i Holiday Inn. Na początku 2021 r. Te nowe kontrakty hotelowe pokazują zaufanie, jakim właściciele i inwestorzy darzą IHG, oraz nasz potencjał do dalszego wzrostu, gdy podróże będą mogły wreszcie zostać wznowione. “

Marka powiedziała, że ​​goście będą mogli doświadczyć „tej samej jakości wzornictwa” niedawno otwartego hotelu Indigo w Bath oraz hotelu Indigo i Staybridge Suites w Dundee, a także wielofunkcyjnych elementów ich niedawnego podwójnego hotelu IHG Crowne Plaza i Holiday Inn Express w Warszawa, Polska.

Zainspirowany „historią sąsiedztwa” miasta, hotel Indigo będzie zawierał wskazówki projektowe z okolicy, a jego bar i restauracja będą oferować klientom lokalne składniki. W międzyczasie Staybridge Suites będzie dysponować całodobową salą fitness, szafkami dla gości pragnących przechowywać rzeczy między pobytami oraz wspólnym „salonem na świeżym powietrzu” z miejscem na ognisko, grillem i zadaszonymi miejscami do siedzenia. Wszystkie apartamenty pozwalają cieszyć się elastyczną przestrzenią do wypoczynku, zabawy i pracy.

„The Island Quarter jest obecnie jednym z najważniejszych projektów rewitalizacji śródmieścia w Wielkiej Brytanii i bardzo ważne było, aby marka hotelu, który wprowadziliśmy do budowy, odzwierciedlała to” – powiedział Richard Watson z Conygar. „Jesteśmy absolutnie zachwyceni, że uzgodniliśmy z zespołem IHG warunki wprowadzenia ich marek Hotel Indigo i Staybridge Suites do Nottingham.

„Jest to dla nas bardzo ważny krok, ponieważ posuwamy się naprzód w tym rozwoju, a zapewnienie firmie IHG odnoszącego ogromne sukcesy globalnego operatora pokazuje prawdziwe zaufanie do głównego elementu programu jako całości. Te dwie marki są znane na całym świecie jako luksusowe i wysokiej jakości hotele, które naprawdę odgrywają rolę w społecznościach, w których się znajdują.

„Hotel jest kluczowym elementem tej ostatniej fazy, prawdziwie spójnym, tworzącym wachlarz i płynność zastosowań, które rozłożą się na całe miejsce. The Island Quarter to przedsięwzięcie, z którego Nottingham może być dumne, a wprowadzanie do miasta marek tego kalibru odgrywa w tym ważną rolę. “

Główne zdjęcie: IHG

READ  Nie przegap tych 10 eksponatów muzealnych, które zostaną otwarte w Europie w 2021 roku, od retrospektywy Hito Steyerla po zwrot akcji dla Helen Frankenthaler
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *