Connect with us

Sport

Iga Świątek pokazała fragment rozmowy z Nadalem. “Upewnij się, że tam wrócisz!” tenis ziemny

Published

on

Iga Świątek ja Rafael Nadal Nie przegrali ani jednego seta podczas turnieju French Open Grand Slam i wygrali indywidualne tytuły kobiet i mężczyzn. Kilkanaście dni po zakończeniu Rolanda Garrosa Polka w końcu spełniła jedno ze swoich marzeń i Udało jej się porozmawiać z hiszpańskim królem kortów ziemnych w Paryżu i jednym z najlepszych tenisistów w historii.

Obejrzyj wideo
Iga Świątek jest zawsze idealna? „Ona też jest człowiekiem”

Świątek opublikowała fragment rozmowy online z Nadalem. „Będziemy razem trenować”

Polka pogratulowała Hiszpanowiale jak powiedział W rozmowie ze Sport.pl na wdzięczność czekał polski trener Piotr Sierzputowski. W środę na Instagramie ¦wi ± tek opublikowała fragment wyjątkowej rozmowy z Nadalem, który nie miał wcześniej okazji pogratulować Polsce po wygraniu pierwszego w swojej karierze Wielkiego Szlema.

Iga Świątek zdała drugi test na COVID-19

– Gratuluję, bardzo się cieszę, że wygrałeś. Nigdy nie miałem takiej szansy. Grałeś bardzo dobrze – powiedział na Boże Narodzenie Nadal. – Pracuj dalej. Jak się masz? Czy trochę odpocząłeś? kontynuował Hiszpan.

– Tak. Poszliśmy trochę odpocząć nad Polskie Morze i teraz wracam do pracy. Potem przygotowania do sezonu, potem zagram na Australian Open i prawdopodobnie w końcu się tam zobaczymy. Nigdy wcześniej ze sobą nie rozmawialiśmy. Byłam nawet kilka lat temu w waszej akademii i rozmawiałam z wujem, ale nie miałam okazji z tobą porozmawiać i to trochę dziwne – powiedziała Polka.

– Pamiętaj, żeby wrócić, wtedy będziemy razem trenować! – odpowiedział Hiszpan. – Byłoby świetnie! – podkreślił wyraźnie podekscytowany polski tenisista.

Iga Świątek z trofeum po wygranej w finale French OpenJest najnowszy ranking WTA! Iga Świątek nadal jest najlepsza w swojej karierze

Polka napisała wcześniej na Twitterze: „OMG, poznałam Rafaela Nadala w sieci (przepraszam za niefortunne zdjęcie). Marzenia się spełniają”.

READ  Yupun Abeykoon jest czwarty na polskim spotkaniu halowym
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *